УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

У МОТУЗКОВОМУ ПАРКУ МАЄ ПОБУВАТИ КОЖЕН!

Сонячні весняні дні діти-відпочивальники залюбки проводять у власному мотузковому парку Українського дитячого центру "Молода гвардія", який був споруджений і уведений в експлуатацію рівно рік тому, у квітні 2018 р.  Мотузковий парк – це водночас і захоплива розвага, і активний відпочинок, і випробування власних сил і можливостей. Тож більшість дітей із нетерпінням очікують шанс побувати в екстремальному парку. 

 


Про це розповів інструктор з туризму УДЦ «Молода гвардія» Андрій Кутуненко:

 

«Щоб пройти усю дистанцію мотузкового парку, яка складається із 9 етапів, один загін дітей витрачає близько години часу. Тож кожну годину у другій половині дня, після занять у школі й обіду, ми чекаємо дітей, щоб подарувати їм  нову хвилю азарту й надзвичайних емоцій! Завадити нам можуть тільки несприятливі погодні умови – сильний вітер чи дощ. Зі свого ж боку, ми робимо все можливе для того, щоб кожен, хто відпочиває у «Молодій гвардії» на другій тематичній зміні, тут побував».

 

Досвідчені інструктори допомагають зі спорядженням і здійснюють страхування на усій екстремальній дистанції, щоб мандрівка над землею була безпечною, захопливою, у прямому смислі слова відриваючи дитину від напруженого розкладу традиційних буднів.

 

 

  • x00
  • x02
  • x03
  • x05
  • x06
  • x07

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки