УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

11-класники обговорили проблеми інформаційної безпеки

4 квітня, у Міжнародний день інтернету, учні 11-класу школи Українського дитячого центру "Молода гвардія" обговорювали проблеми, пов'язані із загрозами кіберпростору. Допоміг їм у цьому викладач Одеської національної академії харчових технологій Денис Попков. 

 


Підліткам було цікаво почути інформацію про те, що таке кіберзлочини і наскільки поширеними вони є в Україні, задуматися над тим, що може бути об'єктом кіберзлочину, обговорити ключові правила людей, які бажають уберегти себе від кіберзлочинів.

 

«Дуже часто підлітки тільки вдають, що все знають і розуміють про загрози, які може таїти в собі кіберпростір, і начебто не потребують повчань і порад дорослих про те, що потрібно робити, щоб убезпечити себе в мережі, – розповідає вчитель інформатики Наталія Клименко, – та насправді це не зовсім так. Тож чітка, гарно структурована, і доступна інформація про основні поняття інформаційної безпеки ніколи не буває зайвою, з неї кожен може почерпнути для себе щось справді важливе».

 

Чи знали ви, наприклад, чим відрізняються поняття «інформаційна безпека» та «кібербезпека», ви знали? Все, виявляється дуже просто:  те, наскільки захищений ваш домашній комп’ютер чи ваш веб-сайт від зламу хакерами – це питання кібербезпеки. А от чи кріпите ви стікер із записаним паролем від комп’ютера чи профайлу у соцмережі на екран свого монітору, чи запаролюєте усі-превсі свої скриньки красивим набором цифр «123»  – це вже питання вашої інформаційної безпеки. І вона, як усім відомо, знаходиться у ваших руках.

 

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки