УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

ЇДЕШ НА ВІДПОЧИНОК – ПРОДОВЖУЙ НАВЧАННЯ У ШКОЛІ

Для батьків, які відправляють дітей шкільного віку на відпочинок протягом навчального року, однаково важливо бути упевненими як у тому, щоб дитина отримувала якісні послуги, пов’язані із власне відпочинком, так і в тому, щоб протягом періоду таборової зміни вона не набула прогалин в опануванні шкільної програми. 

 

 

 

Український дитячий центр «Молода гвардія» – якраз те місце,  де успішно поєднується програма відпочинку із традиційним процесом навчання у школі. Так, у структурі діяльності центру функціонує середня загальноосвітня школа I-III ступенів із сезонним режимом навчання.  Школа працює за п’ятиденним робочим тижнем в одну зміну: з 9.30 до 13.50 години. Тривалість уроків в 1-11-х класах – 35 хвилин, тривалість перерв: 10 хвилин. У 6-11-х класах встановлена однакова кількість навчальних годин на тиждень (по 6 годин на день, всього – 30 годин на тиждень). Мовою навчання в закладі є українська.

 

Звичайно, у школи, яка розташована  всього за кілька десятків метрів від моря і навіть зовні має незвичний вигляд – форму загадкового кільця, є свої особливості. Це – насамперед осередок невимушеного навчання, творчості, гармонійного розвитку і комунікації дитини і педагога. Більшість уроків тут відбуваються у формі навчальної гри, у якій всі діти талановиті і особливі, а співпраця і співтворчість розвиває як учнів, так і вчителів.

 

Поруч із досвідченими педагогами, свої перші вчительські кроки у школі  роблять практиканти та молоді колеги з числа педагогів-організаторів. У березні 2019 р. – це, переважно, студенти ВНКЗ «Балтське педагогічне училище». Ключовим завданням в організації методичної роботи в школі є виховання творчих педагогів, здатних активно реалізувати свій особистий потенціал та брати активну участь у виховній роботі дитячого центру. Розпочалось налагодження роботи ще до приїзду дітей, щоб із початком зміни молоді вчителі упевнено та професійно зустріли школярів, які порівнюватимуть «школу над морем» із сотнями розмаїтих загальноосвітніх шкіл в різних куточках України.

 

«Молодогвардійська» школа – запевняють її педагоги – приємно дивуватиме і сучасним кольоровим простором яскравих коридорів, і динамічним ігровим майданчиком у шкільному дворику, і легкістю у засвоєнні знань водночас з високою навчальною продуктивністю. Початок навчання – у перший весняний день 2019 р. 

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки