УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЇ ЗАЗІХНУЛИ НА НАЙКРАЩИЙ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК

Український дитячий центр «Молода гвардія», що знаходиться на березі Чорного моря в Одесі, сьогодні є найбільшим в Україні закладом дитячої рекреації. 

 

 

 

Дитячий центр працює цілорічно, щороку протягом тринадцяти таборових змін тут відпочиває понад 11 тисяч дітей. Заклад знаходиться у підпорядкуванні Міністерства соціальної політики України, тож можливість відпочити тут отримують в першу чергу діти соціально незахищених  категорій населення.

 

Структурні підрозділи Мінсоцполітики направляють до «Молодої гвардії» дітей пільгових категорій, надаючи їм, згідно Закону України «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» 100-відсотково-безоплатні та путівки з частковою батьківською доплатою вартості.

 

Однак, зіпсувати якісний дитячий відпочинок можуть завзяті інтернет-шахраї. На початку 2019 р. на просторах інтернету з’явився сайт-«двійник» «Молодої гвардії», який пропонує охочим придбати так звані «купони на знижки» на путівки до дитячого центру. На шахрайську приманку уже встигли зловитися кілька довірливих відвідувачів сайту, які, відправивши гроші на придбання купона, натомість не отримали жодного підтвердження про успішність цієї «угоди».  Обурені покупці купонів звертаються із запитами адміністрації державного підприємства, яка змушена пояснювати, що не має жодного відношення ні до сайтів-двійників, ні до продажу псевдо-купонів.

 

Генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський радить усім, хто цікавиться відпочинком в «Молодій гвардії», черпати інформацію про актуальну діяльність центру з його офіційних джерел, щоб не стати жертвою інтернет-шахрайства.

 

«Нам, звичайно, приємно, що державне підприємство Український дитячий центр «Молода гвардія» сьогодні надає якісну послугу достатньо високого рівня – так, що путівки до дитячого центру батьки готові купувати задовго до початку оздоровчого сезону. Це підтверджує наші наміри збільшити кількість путівок, які ми можемо реалізовувати самостійно, без посередництва місцевих департаментів Мінсоцполітики. Упевнені, що це допоможе зробити дитячий центр більш сучасним і комфортним, розширити надання якісних послуг, цікавих дітям. 

 

Однак, для усіх охочих приїхати до «Молодої гвардії» у 2019 р.,  наголошую, що для придбання путівок сьогодні є два надійні шляхи: звертатися за пільговими путівками до територіальних підрозділів міністерства соціальної політики, або безпосередньо до дитячого центру. Будьте пильними, щоб гачки інтернет-шахраїв  не змогли зіпсувати омріяну  зустріч дітей з найкращим українським дитячим центром».

 

Нагадаємо, що сезон таборових змін 2019 р. розпочнеться в УДЦ «Молода гвардія» орієнтовно 24 лютого. Відкриє його перша тематична зміна «Я – українець, і я цим пишаюсь». Із планом-графіком наступних тематичних змін можна ознайомитись за посиланням http://moloda-gvardiya.com.ua/uk/zminy-verh 

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки