УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

У ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ НАЗВАЛИ «ПЕДАГОГІВ РОКУ»

26 грудня відбулась підсумкова нарада педагогічних колективів таборів «Зоряний» та «Сонячний», на якій були оголошені результати фахових змагань між педагогами-організаторами в осінньо-зимовий період 2018 р. 

 

 

 

Заступник генерального директора з виховної роботи Василь Бездень звернувся до аудиторії, пропонуючи пригадати найяскравіші справи, які вдалося реалізувати протягом року, що минає, – ярмарки і квести, флеш-моби і театральні постанови, дебатні турніри і фестивалі…

 

«Кожна із підготовлених і реалізованих справ підвищує вашу майстерність як педагогів, і закладає добрий фундамент для подальшої успішної роботи у найрізноманітніших якостях: як шкільного вчителя, аніматора в дитячому розважальному центрі чи керівника гуртка в будинку дитячої творчості. Працівників з досвідом роботи у «Молодій гвардії» цінують скрізь!» – зазначив В.Бездень.

 

Методисти таборів П.Непийвода та А.Дзиговський оголосили підсумки рейтингової оцінки педагогів-організаторів. Оскільки конкурс відбувається із врахуванням стажу роботи і  кожен має шанс отримати достойний рейтинг, переможців у рейтингу педагогів виявилося досить багато. Деякі педагоги вже звично і традиційно приймали вітання і грамоти, а для деяких – перші рейтингові здобутки були особливо приємними, адже для їх досягнення довелося справді багато і наполегливо працювати.

 

Методист науково-методичного відділу А.Юрченко оголосив результати конкурсу  на найкращий апробований сценарій. Важливо, що у планах дитячого центру є видання збірки сценаріїв найбільш вдалих справ, які можуть стати корисними для широкого кола педагогів дитячих оздоровчих, а також освітніх і позашкільних закладів.

 

Керівник науково-методичного відділу Н.В.Щубелка вручила педагогічні відзнаки «Педагог-наставник» та «Педагог-майстер», особливо зупинившись на їхньому змістовому навантаженні. Хоч ці педагогічні відзнаки є внутрішньо-корпоративними, та вони мають важливе значення у системі корпоративної культури дитячого центру, відображають цінності нашого підприємства, дисциплінують, підвищують репутацію кожного окремого працівника і підприємства в цілому як одного із кращих дитячих рекреаційних центрів країни.

 

Підсумкова нарада видалась передсвятково вдалою – нагороди за перемоги в рейтингу, відзнаки у професійних номінаціях, вітання від казкових новорічниих героїв (у виконанні талановитих В.Загорулька та Ю.Жиліної); анонси майбутніх прогресивних змін у мегаперспективному 2019 р. від генерального директора дитячого центру Е.Лебединського, торти, подарунки і, на додачу, безпрограшна (чи майже така) лотерея!

 

А хто ж став переможцем конкурсу педагогів-організаторів? Кожен, хто цього заслуговує, кожен, хто закоханий у свою роботу, хто щодня відкриває у ній нові незвідані грані, кожен, кого так люблять і шанують діти! Звання ж "ПЕДАГОГ РОКУ" отримали педагог-організатор табору «Сонячний» Дар'я Смернова та табору «Зоряний» Алла Чорна. Вітаємо, колеги, адже бути кращими серед справжніх майстрів своєї справи ой як непросто і дуже відповідально.

 

 

  • z01
  • z02
  • z03
  • z04
  • z05
  • z06
  • z07
  • z08
  • z09

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки