УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

ЧИ КРАЩА ШТУЧНА ЯЛИНКА, НІЖ НАТУРАЛЬНА – ДЕБАТИ МІЖ ВІДПОЧИВАЛЬНИКАМИ ЗМІНИ «РІЗДВЯНА УКРАЇНА»

"Штучна ялинка – краща, ніж справжня" – такою актуальною і суспільно важливою була тема дебатного раунду, що відбувся між командами "Зоряного" та "Сонячного" таборів 21 грудня. 

 

 

 

Позицію ствердження відстоювала "зоряна" команда "Ельфи". Позицію заперечення – команда "сонячних" дебатерів "Сонцестояння".

 

Найкращим спікером стала Ірина Батор (табір «Зоряний»). Їй та її команді вдалося досягти перемоги в дебатах, переконавши суддів і навіть глядачів у тому, що, обираючи ненатуральну ялинку, ви не тільки бережете живу природу, економите кошти і убезпечуєте себе від неприємного збирання голочок з підлоги. Ви отримуєте шанс для вияву творчої фантазії, виготовляючи власний хенд-мейд шедевр, турбуєтесь про навколишнє середовище і екосистему, ведете себе благородно і свідомо по відношенню до світу, у якому живете.

 

Турнір 22 грудня став тринадцятим  у серії дебатних турнірів, що проводилися в дитячому центрі «Молода гвардія» у 2018 р. в рамках діяльності дебатного клубу «Акцент». Безспосередніми учасниками дебатів стали не так вже й багато – кілька десятків дітей середнього і старшого шкільного віку з числа відпочивальників. Проте навчання дебатам є однією з важливих складових програми розвитку  особистісних та соціальних компетентностей підростаючої особистості «О.Л.І.М.П.», яка уже протягом кількох років активно впроваджується у діяльності дитячого центру. Поруч із дебатами, відпочивальники знайомляться та беруть участь у форум-театрах, конкурсах проектів, сюжетно-рольових іграх, тренінгах, які розвивають у дітей здатність до критичного мислення; комунікабельність, креативність і позитивне світосприйняття як чинники особистісного зростання та успішної реалізації особистості.

 

 

  • x1
  • x2
  • x3
  • x4
  • x5
  • x6

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки