УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

ВІДБУЛИСЬ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

12 грудня представники усіх відділів і служб дитячого центру зібралися у стінах тренінгового залу будинку творчості, де пройшла конференція профспілкового комітету та збори трудового колективу ДП "УДЦ «Молода гвардія». 

 

 

Генеральний директор підприємства Е.Лебединський, а також його заступники В.Бездень, І.Шестова, А.Веселов, С.Леонідов підвели підсумки року, що завершується, наголошуючи на результатах роботи окремих підрозділів. Головним спільним результатом роботи усього колективу є те, що у 2018 р. протягом 13 тематичних змін в дитячому центрі відпочили 11 662 дитини (з них - за путівками Міністерства соціальної політики - 11 076 дітей, решта – за путівками, придбаними за повною вартістю, у таборах денного перебування "Літня хвиля" та англомовному "BlackSeaCamp"). Та спільною для усіх є і проблема утримання і забезпечення підприємства кваліфікованими кадрами. Адже при нинішніх економічних умовах в країні, зростанню цін на комунальні послуги та товари щоденного споживання, рівень заробітної плати працівників дитячого центру є достатньо низьким. Е.Лебединський розповів про стратегічні кроки, які підприємство має намір здійснити для вирішення цієї проблеми.

 

«Нам необхідно здійснювати диверсифікацію джерел доходів: реалізовувати якісні послуги, які ми надаємо, не тільки «в одні руки» - Міністерству соціальної політики, при цьому нарікати на те, що час від часу маємо «недозаїзди» і «недофінансування». Я переконаний, що ми готові до того, щоб самим братися за часткову реалізацію наших основних і додаткових послуг. Від цього ще більше зросте наша відповідальність, але це дасть можливість відчутного збільшення доходів як підприємства, так і кожного окремого працівника», - сказав генеральний директор.

 

 

  • s1
  • s2
  • s3
  • s4

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки