УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ФІНАЛЬНА ТЕМАТИЧНА ЗМІНА 2018 р. РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ

Протягом двох днів 5 та 6-го грудня триватиме заїзд, поселення, знайомства дітей, що прибувають в Український дитячий центр "Молода гвардія" на XIII тематичну зміну «Різдвяна Україна», фінальну у 2018 р. Усього в грудневу зміну дитячий центр очікує прийняти понад 640 відпочивальників з усіх областей України та м.Києва. 

 

 

Про це розповіла начальник організаційно-програмного відділу Тетяна Миколаївна Бакова.

 

«Маємо підтвердження з областей про прибуття до дитячого центру понад 640 дітей. Це дещо менша кількість, ніж ми могли б прийняти, бо  на жаль, багато хто з батьків не наважився відправляти дітей на відпочинок в Одесу, яка входить до 10 областей, в яких на період до 26 грудня впроваджений воєнний стан. Нам шкода, що деяким дітям довелось відмовитися від омріяного відпочинку, адже працівники дитячого центру підготували особливу, насичену яскравими справами передсвяткову різдяно-новорічну програму зміни, і вона вже починає реалізовуватися!», – сказала Т.М.Бакова. 

 

«Що стосується заходів посиленої безпеки, то в дитячому центр їх, як і належить, увели, – запевняє генеральний директор Едуард Лебединський, – та вони залишатимуться, як кажуть, «за кулісами», адже наше головне завдання полягає в тому, щоб кожна дитина, що приїде у «Молоду гвардію», відчула тут ніяк не тривожність, а настрій передчуття свята, дива і добра».

 

Розглядаючи програму зміни «Різдяна Україні», бачимо у ній  ярмарки і виставки, майстерні подарунків і вивчення колядок, вечорниці на Андрія і дива від Святого Миколая, феєричні танцювальні вечірки, казкові музичні постанови, виїзди до одеських театрів і походи у кіно на новорічні прем’єри… Тож можемо стверджувати, що свято у «Молодій гвардії» не просто наближається, воно вже розпочинається!

 

 

  • n01
  • n02
  • n03
  • n04
  • n05
  • n06
  • n07
  • n08

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки