УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ДІТИ+УКРАЇНСЬКА АРМІЯ: ПОВАГА, СПІВПРАЦЯ, БЕЗПЕКА

1 грудня у "Молодій гвардії" відбулись заходи, присвячені професійному військовому святу  – Дню збройних сил України, яке відзначатиметься у нашій державі 6 грудня. Особливого настрою та енергетики усім дитячим справам надавала присутність у дитячому центрі військових ЗСУ. 

 

 

Відкрилася виставка дитячих малюнків "Українська армія очима дітей" – творче втілення поваги до українських воїнів, упевненості в їхній силі і мужності, поєднане зі щирим бажанням мирного і безхмарного неба.

 

Спортсмени-молодогвардійці зіграли з військовими у азартні змагання з волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок, отримали очікувані спортивні перемоги і дуже цим запишалися! 

 

Дуже великий інтерес і захоплення майбутніх захисників України викликали виставлені на території дитячого центру зразки військової техніки – бронеавтомобілі, які можна було розглянути зблизька; одягнути на себе бронежилет і каску, словом, відчути тягар і відповідальність військової професії.

 

Неймовірний флеш-моб – розгортання державного прапора та спільне із військовими виконання гімну України – безперечно, викликав потужні патріотичні емоції у всіх його учасників!

 

А кульмінацією особливого дня став святковий концерт "ЗА ЧЕСТЬ, ЗА СЛАВУ, ЗА УКРАЇНУ" за участю дітей-відпочивальників, педагогів-організаторів, артистів Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України та гурту "Друже Музико".

 

Емоційні виступи, хвилина мовчання в пам’ять про мирних мешканців і військовослужбовців Збройних сил України, які загинули на Сході нашої країни; пісня-присвята українським військовим морякам, які нині знаходяться в російському полоні; слова вдячності і поваги військовим від дітей та адміністрації дитячого центру від генерального директора Е.Лебединського, передача "Листів солдату" через лейтенанта цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України – Оксану Козиренко, нагородження активних учасників дня та власноруч виготовлені дітьми святкові подарунки військовим – усе це тільки сухий та неповний перелік складових надзвичайного дійства, що відбулось у кіноконцертній залі Українського дитячого центру "Молода гвардія".

 

Ми вдячні усім, хто долучився до організації та проведення святкового дня – представникам цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, оперативного командування "Південь", лейтенанту Оксані Козиренко, захисникам України Олександру Голопотелюку, майорові ЗСУ Андрієві Туру, музикантам гурту «Друже Музико»,  Багратові Цуркану,   та усім причетним людям – за можливість доброї і щирої співпраці, яка примножує в дітях повагу до українського війська, сіє зерна патріотизму і любові до України.

 

 

  • n02
  • n03
  • n04
  • n05
  • n06
  • n07
  • n08
  • n09
  • n10

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки