УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВІДПОЧИВАЛЬНИКИ СКЛАЛИ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ ІЗ ЗНО В ОДЕСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Учні 11-их класів, які сьогодні відпочивають в УДЦ  «Молода гвардія», відвідали щорічний осінній День відкритих дверей в Одеському національному економічному університеті. 

 

Ректор університету М.І.Звєряков презентував гостям університет як один із провідних вищих навчальних закладів України, у всіх підрозділах якого навчається майже 10 тисяч студентів, аспірантів, докторантів і здобувачів, а також  розповів про правила прийому в ОНЕУ на 2019 р.

 

У малій актовій залі ОНЕУ відбулась презентація спеціальностей та малих програм університету. Викладачі та представники адміністрації роз’яснювали можливим майбутнім абітурієнтам специфіку навчання на різних спеціальностях, відповідали на численні запитання школярів та їхніх батьків.

 

16-річна Юлія Шутова з Харківської області із захопленням розповіла про те, чим найбільше запам’яталася їй поїздка до університету:

 

«У студентській аудиторії ми написали пробне ЗНО з української мови, і це була не просто контрольна робота чи екзамен в школі, це була можливість відчути себе студентом одного із кращих українських закладів економічної освіти (і зізнаюсь, це відчуття мені сподобалось)!».

 

Керівник науково-методичного відділу, кандидат філософських наук Наталія Щубелка зазначила, що перебування дітей  в УДЦ «Молода гвардія» для дітей різного віку – це час не тільки для відпочинку, а й для  збагачення,  проби та перевірки своїх сил та потенційних можливостей.

 

«Ми намагаємося максимально розширювати для дітей можливості їхнього особистісного зростання, у тому числі, співпрацюючи з вищими закладами освіти: Одеським національним економічним університетом, Південноукраїнським університетом ім. К.Д.Ушинського, Одеською Національною Академією харчових технологій», – розповіла Н.В.Щубелка. 

 

 

  • x1
  • x2
  • x3
  • x4

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки