УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"НАПИСАВ ПЕРШІ ВІРШІ І ЇХ У ТЕБЕ ВЖЕ ЦІЛИЙ ЗОШИТ? – ПОРВИ ЙОГО І ВИКИНЬ!" – ВОЛОДИМИР РУТКІВСЬКИЙ

27 листопада юні читачі з різних куточків України стали учасниками творчої зустрічі із Володимиром Рутківським – письменником, лауреатом Шевченківської премії (за трилогію "Джури"), автором роману-фентезі "Сторожова застава", лауреатом Довгого списку премії Дитяча Книга року ВВС-2018 (за книгу "Щирик зі Змієвої гори"). 

 

Письменник розповідав дітям про те, як створювалися його літературні персонажі – історичні і фольклорні за походженням, яким довгим був шлях найвідоміших книг до їхнього справжнього визнання, як згодом вимагали читачі і навіть видавці продовження історій персонажів, які найбільше їм полюбилися!

 

Автор відомих дитячих книжок поділився з хлопцями і дівчатами секретами письменницького ремесла. Володимир Григорович упевнений, що потрібно дуже багато працювати над тим, щоб знайти свій власний стиль:

 

"Написав перші вірші і їх у тебе вже цілий зошит? – порви його і викинь, ці вірші погані! – категорично заявив відомий письменник і продовжив: – Щоб писати власні вірші, оповідання чи повісті, треба дуже багато читати, спостерігати за людьми, вивчати творчість інших письменників, а вже потім творити і вірити в себе самого!"

 

Дуже багато дітей після офіційного завершення зустрічі залишилися, щоб взяти автограф, задати запитання, сфотографуватися з письменником, твори якого, до речі, входять до шкільної програми з літератури.

 

Тепер можна навіть найсуворішим  вчителям у школі доказово довести, що, відпочинок у "Молодій гвардії" – не тільки пропуски важливих уроків і контрольних робіт (як багато хто вважає), а неоціненний досвід, який дарують зустрічі із видатними людьми!

 

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки