УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ПІДПИСАНО ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЮ АКАДЕМІЄЮ

20 листопада представники виховної служби дитячого центру побували у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Заступник директора УДЦ «Молода гвардія» з виховної роботи В.Бездень разом із методистами науково-методичного відділу О.Довгій, А.Юрченком, М.Майоровою провели презентацію дитячого центру для студентів та їхніх наставників, згодом охочі юнаки й дівчата взяли участь у навчально-практичному семінарі «Особливості роботи в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».

 

Від імені керівництва ДП «УДЦ «Молода гвардія» В.М.Бездень провів зустрічі із завідувачем виробничою практикою, професором кафедри педагогіки Казаковою Н.В., деканом факультету початкової освіти та філології, доктором педагогічних наук Ящук І.П. та уклав договір співпраці між «Молодою гвардією» та ХГПА із з ректором академії, доктором педагогічних наук, професором Шоробурою І.М.

 

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія – вищий заклад освіти, який має гарні досягнення в галузі педагогіки і психології, гуманітарних наук, педагогічної практики і підготовки освітніх кадрів, які поступово розвивалися і формувалися, поки заклад діяв як педкурси, педтехнікум, педучилище і педагогічний коледж, як гуманітарно-педагогічний інститут, і врешті – як гуманітарно-педагогічна академія.  Та, які б реформуючі процеси не відбувалися в галузі освіти, однією з найважливіших цінностей в академії залишається практичне вміння працювати з дітьми. Тут не сумніваються у важливому значенні проходження студентами педагогічної практики протягом навчання, і, звичайно, підтримують ідею роботи молоді у найпотужнішому українському дитячому центрі – «Молодій гвардії».

 

Щоб визначитись, наскільки умотивованим є їхнє бажання працювати у «Молодій гвардії», група студентів факультету початкової освіти та філології ознайомилися зі структурою таборової зміни, варіантами її тематики. Студенти пограли в цікаві ігри на знайомство та згуртування колективу, творчо конструювали та виконували практичні завдання на визначення лідерських навичок («проживаючи» організаційний період зміни), планували та проектували цікаві освітньо-виховні справи для проведення в основний період, дізналися про розмаїття форм діяльності у заключний період та вигадували для них креативні назви… Приємно, що протягом зустрічі, серед студентів поступово з’являлися ті, хто висловив тверду готовність до роботи педагогом-організатором влітку.

 

Тож «Молода гвардія» очікує, що активні, ініціативні та творчі студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії вже наступної весни стануть слухачами Всеукраїнської школи педагогів-організаторів, а співпраця академії з дитячим центром буде плідною та успішною.

 

 

 

 • z21
 • z22
 • z23
 • z24
 • z25
 • z26
 • z27
 • z28
 • z29
 • z30
 • z31
 • z32

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки