УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

СТАРШОКЛАСНИКИ ЗНАЙОМИЛИСЯ ІЗ КАФЕДРАМИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

6 листопада старшокласники, що відпочивають у дитячому центрі, здійснили пізнавальний візит до Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ).  На кафедрі безпеки життєдіяльності – ознайомилися із основами надання першої долікарської допомоги потерпілим у нещасних випадках. Не тільки прослухали "експрес-курс", а й на манекенах спробували застосувати вивчене (і це був ще один "крок безпеки", здійснений протягом XI тематичної зміни). 

 

Згодом хлопці й дівчата скуштували смачні канапки, дбайливо приготовлені студентами під час занять у сучасних лабораторіях факультету інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу. Діти спостерігали за тим, як правильно здійснювати сервірування столів у ресторанах, кафе, дізналися про професії рестораторів, технологів, дієтологів та консультантів зі здорового харчування.

 

Усі підлітки із захопленням відгукуються про цю незвичну екскурсію. Виявилося, що за стінами "харчової академії" – стільки манливого! Здається, тут практично кожен може знайти спеціальність "на свій смак".

 

Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ) – це сучасний інноваційний науково-навчальний центр підготовки кадрів для підприємств харчової та переробної промисловості галузей агропромислового комплексу і наукових досліджень з розробки функціональних продуктів харчування зі 115-річним досвідом успішної діяльності!

 

В академії зідйснюють підготовку спеціалістів за десятками актуальних спеціальностей на цілому ряді факультетів, серед яких:


– факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу;
– факультет комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту;
– факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу
– факультет технології зерна і зернового бізнесу та багато інших.

 

Спілкування з викладачами та співробітниками ОНАХТ – завжди приємне та продуктивне. Чимало дітей, що відпочивають на тематичних змінах в УДЦ «Молода гвардія» , після візитів до харчової академії, внесли цей заклад вищої освіти до потенційного списку свого майбутнього вибору професії.

 

 

  • x01
  • x02
  • x03
  • x04
  • x05
  • x06
  • x07
  • x08
  • x09
  • x10

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки