УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

МОЛОДА ГВАРДІЯ – БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДИТЯЧОГО ІСНУВАННЯ – КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА УЧАСТЮ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА БЕЗПЕКУ

01 листопада за "круглим столом" зібралися понад 50 відпочивальників – "делегатів" від своїх друзів у таборах "Сонячний" та "Зоряний", а також представники дитячого прес-центру – щоб дати відповідь на запитання: Чи є "Молода гвардія" безпечним місцем дитячого існування?

 

 

Для того, щоб обговорення було більш професійним, на нього запросили фахівців:


– завідуючу медичною частиною Тетяну Валеріївну Соколову;
– спеціаліста із санітарно-гігієнічних питань Нелю Андріївну Ігнатьєву;
– інженера з пожежної безпеки Віктора Антолійовича Кисіля:
– директорів таборів "Зоряний" Любомиру Йосипівну Аністратову та "Сонячний" Віру                 Сергіївну Морозову.

 

Дорослі висловили свою упевненість в тому, що дитячий центр – територія, на якій робиться усе можливе, щоб дитяче перебування тут протягом періоду відпочинку було максимально безпечним.

 

Так, інженер із пожежної безпеки В.Кисіль предметно і детально розповів про щоденні заходи, які здійснюються фахівцями щодо удосконалення протипожежного захисту, і першим прикріпив "блакитний" клаптик на імпровізоване "поле безпеки" (блакитні кольори на ньому означали "безпеку", рожеві – "небезпеку").

 

Відповідальною за "їжу, яку ви їсте, воду, яку п'єте, і навіть повітря, яким дихаєте" назвалася Н.А.Ігнатьєва. Спеціаліст із санітарно-гігієнічних питань роз'яснила, як ретельно перевіряються на свіжість та якість продукти, з яких готується їжа, яка потрапляє на дитячі столи. Про те, яку величезну увагу ми надаємо калорійності страв, збалансованості у них білків, жирів та вуглеводів, вітамінізації... "Вам подобається харчування у нашій їдальні, не залишаєтесь голодними?", – прозвучало питання вже від дорослих до дітей. Аудиторія засяяла посмішками, і прозвучало дружне "ТАК!". Хоча дехто і зізнався, що іноді може відчути себе голодним, бо не любить їсти, наприклад, молочну кашу…

 

Справжній "удар" величезної кількості запитань довелось витримати завідуючій медичною частиною Т.В.Соколовій. Бо ж при активному ритмі життя відчувати себе втомленим ("напевно, я раптово захворів!") чи навіть травмованим ("після футболу у мене болить коліно, зробіть щось!") – звична справа. Тож діти бурхливо переповідали історії про своїх "друзів" чи "друзів друзів", яким "просто сказали відпочити і піти на урок" у той час, коли хотілося, звичайно, його пропустити і полежати, заглядаючи в улюблений гаджет. "Друзі, будьте чесними", – звернувся до однолітків п'ятнадцятилітній юнак, що вже не вперше відпочиває у "Молодій гвардії". "Коли минулого року в останній день зміни я впав і зламав руку, то лікарі у медичній частині, відразу запідозривши перелом, відправили мене в лікарню, де мені зробили рентгенівський знімок і оперативно загіпсували. Треба довіряти лікарям!", – резюмував хлопець. Тетяна Валерїівна наголосила на тому, що медичний персонал дитячого центру завжди готовий невідкладно допомогти кожному, для цього медична сестра завжди чергує у місцях перебування дітей – в школі, у кіноконцертній залі, на стадіонах під час масових ігор… А от, відчувши застуду чи інші ознаки погіршення самопочуття, дітям варто звернутися у медичну частину.

 

Директори таборів Л.Й.Аністратова та В.С.Морозова знаходяться щодня у тісному контакті зі своїми відпочивальниками. Тож вони майже в унісон додали, що радять дітям оцінити, яка велика кількість людей в дитячому центрі турбується про їхній комфортний відпочинок, яка величезна тут концентрація уваги до них, хвилювання і опіки. "Але ж не забувайте турбуватися про свою безпеку і самі, – емоційно закликала В.С.Морозова, – Будьте розумними, розсудливими, уважнішими один до одного і до себе самих, тоді ваші шанси існувати у безпечному середовищі, точно зростуть!".

 

...Після завершення "круглого столу" кожен зміг наклеїти на "Поле безпеки" кольорову позначку. Поле стало майже суцільно блакитним із кількома рожевими тривожними вкрапленнями. Дітям у нас безпечно, і це – один із найголовніших пріоритетів діяльності УДЦ «Молода гвардія».

 

 

  • yyy01
  • yyy02
  • yyy03
  • yyy04
  • yyy05
  • yyy06
  • yyy07
  • yyy08
  • yyy09

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки