УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ САМОЗАХИСТУ "ГАРТУЄМО МІЦЬ"

У спортивній залі дитячого центру відбувся майстер-клас із самозахисту «Гартуємо міць». Провели його представники Школи Бойового Гопака "Шторм"  Михайло Іванович Жолобок (тренер) та його учень Андрій Буря.

 

 

Серед тих, кому вдалося потрапити на майстер-клас, були дівчатка і хлопці молодшого та середнього шкільного віку. Дівчатка розповідають, що прийоми самозахисту вони зможуть застосовувати "у школі, щоб відбиватися від забіякуватих хлопчаків". Хлопці ж обіцяють, що, навчаючись прийомам бойового мистецтва, готують себе до майбутньої ролі захисників своєї Батьківщини.

 

«Варто мати на увазі, що наші «осінні» відпочивальники  – це дуже часто діти-сироти, діти,  позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей. Багато і таких, хто приїхав до дитячого центру із віддалених сіл та містечок, тож не має змоги займатися у спортивних секціях із професійними тренерами. Співпрацюючи із колегами зі Школи Бойового Гопака «Шторм», ми упевнені, що навіть протягом коротких майстер-класів, вони не лише навчать дітей прийомам чи способам ведення бою, а й уміло налаштують, додадуть упевненості в собі, допоможуть упоратися з агресією, закладуть зернятко поваги до українського бойового мистецтва, зернятко патріотизму», – розповідає методист науково-методичного відділу Ірина Бочко.

 

 

 

  • g01
  • g02
  • g03
  • g04
  • g05

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки