УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

ОДЕСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ – УЧАСНИКИ ТОК-ШОУ «ПРОТИДІЯ НЕБЕЗПЕЦІ»

26 жовтня Одеські рятувальники  приїхали до дитячого центру  і стали головними дійовими особами ток-шоу “Протидія небезпеці" (у рамках блоку «Мій дім – моя фортеця», що є частиною тематичної  зміни "Кроки безпеки").

 

 

Працівники ДСНС, серед яких були представники піротехнічної, психологічної служб, оперативно-координаційного центру, прес-служби ГУ ДСНС України в Одеській області та голова ветеранської організації Головного управління розповіли дітям про Службу порятунку, нагадали правила безпеки та відповіли на запитання, які діти не втомлювались активно ставити протягом усієї години цікавої  розмови.

 

Діти цікавились особливостями роботи піротехніків на суші і у воді, а також тим, як часто доводиться спеціалістам ліквідовувати знайдені боєприпаси. З’ясовували, чим відрізняється робота психолога-рятувальника від діяльності його цивільних колег та чим насправді може допомогти психолог людині, яка безпосередньо зіткнулася із надзвичайною ситуацією. Звичайно ж,не обійшлося без емоційних історій порятунку з пожеж собак, котиків і навіть шиншил…

 

З особливим інтересом діти переглядали документальні фото, що ілюстрували події ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, та слухали хвилюючі розповіді про ті далекі дні голови ветеранської організації, ліквідатора аварії Олександра Сергійовича Сидорова. Величезна і трохи гамірна дитяча аудиторія вмить затихла, коли звучала історія справжнього подвигу, який здійснили одеські школярі Максим Тихончук та Катя Ной, коли рятували від пожежі у таборі «Вікторія» своїх однолітків у страшній трагедії 2017 р.

 

Важливо, що відразу кілька підлітків вишикувались до мікрофона, щоб задати запитання про те, як стати рятувальником і де саме в Україні навчають цій мужній професії. А після закінчення зустрічі хлопці і дівчата діти ознайомились зі зразками сучасної пожежно-рятувальної техніки, обладнання, мали змогу особисто сісти за кермо пожежного автомобіля та одягнути на себе одяг рятувальника.

 

 

 

  • y1
  • y1a
  • y2
  • y3
  • y4
  • y5
  • y6
  • y7
  • y8

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки