УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

ПЕРШІ ЗАНЯТТЯ У «ЛАБОРАТОРІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ»

У першу половину дня, коли діти, що відпочивають у дитячому центрі, відвідують уроки у школі, їхні педагоги-організатори теж навчаються – на заняттях «Лабораторії педагогічної майстерності».

 

 

Так, 25 жотвня, у перший день роботи осіннього семестру "Лабораторії", методист наукового-методичного відділу Марія Майорова провела майстер-клас зі створення інформаційного стенду для роботи в дитячому колективі. Кожен вожатий ним користується, та не кожен, як відомо, робить це із належною старанністю чи креативом. Але ж доведено, що інформаційний "куточок" може і повинен виконувати силу-силенну справді важливих функцій: організовувати, налаштовувати на позитив, відстежувати успіхи чи тимчасові провали... Тож методист пропонувала, а педагоги-організатори обговорювали, вирішували суперечливі моменти, а врешті й "народжували" власні рубрики і "фішки" ідеального інформаційного стенду.

 

"Основи тренінгових технологій" – це назва і суть ще однієї майстерні, яку підготував для педагогів-організаторів методист Андрій Юрченко. Як шукати цікаві теми для тренінгів, які основні аспекти їх проведення, у чому особливість тренінгів зростання та виховання, які форми роботи варто включати у тренінг?... Результатом вивчення та обговорення цих питань стали попередні ескізи та презентація проектів власних тренінгів, які натхненні та упевнені в собі педагоги-організатори мають намір провести уже найближчим часом.

 

В одному з мудрих народних прислів'їв кажеться: "На те коня й кують, щоб не спотикався".  Ми віримо, що практичні знання, поради, рекомендації, за якими активні педагоги-організатори приходять у "Лабораторію педагогічної майстерності", допоможуть зробити їхню роботу ще більш професійною, не обтяжливою і приємною. Тож методисти науково-методичного відділу запрошують усіх, хто ще не зробив цього, приєднуватись до занять Лабораторії:

 

«Кожен бажаючий педагог-оганізатор може взяти участь у будь-якому з переліку запропонованих майстер класів, а також заявити цікаву для себе форму для того, щоб навчитися краще розуміти та зацікавлювати дітей, збагатити свій методичний арсенал. Тим самим ми не відбираємо у вожатих вільний час, а, навпаки, намагаємося оптимізувати його, пропонуючи готовий набір сучасних форм, методик, технологій… Беріть, упроваджуйте, зростайте професійно, будьте кращими!», – натхненно розповідає методист Андрій Юрченко.

 

 

 

  • nnn1
  • nnn2
  • nnn3
  • nnn4
  • nnn5
  • nnn6
  • nnn7

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки