«ГАРТУЄМО ВОЛЮ І МІЦЬ» – X ТЕМАТИЧНА ЗМІНА ЗІБРАЛА ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ ПОНАД 750 ДІТЕЙ

На жовтневу тематичну зміну «Гартуємо волі і міць» (триває з 27 вересня по 17 жовтня 2018 р.) до дитячого центру приїхали понад 750 хлопців і дівчат. У перші дні перебування в «Зоряному» та «Сонячному» таборах хлопці та дівчата встигли об’єднатися у «козацькі» курені, обрати козацьку старшину, куренні знаки та символи і урочисто підняти прапори на честь відкриття зміни.  

 

 

З цікавістю нові тимчасові господарі «Молодої гвардії» пройшлися її вражаючою територією, дізналися про те, що перші дитячі таборування з'явилися тут у далекому 1923 році, тобто, дев'яносто п'ять років тому! Тож із цікавістю знайомилися та розглядали традиційні споруди та нові об’єкти, про кожен з яких можна розповісти чимало цікавих фактів та захопливих історій…

 

Попереду у дітей – участь у спортивно-патріотичній грі «Ми – козацького роду нащадки». Гра розроблена фахівцями дитячого центру, апробована на схожих тематичних змінах, щоразу вдосконалюється і обростає новими традиціями, адже користується надзвичайним інтересом у її учасників!  У підготовчо-тренувальних заняттях візьме участь максимальна кількість охочих: діти мірятимуться силами, метаючи булаву і диск, проходитимуть смугу перешкод «Козацькими шляхами», встановлюватимуть  намет, розводитимуть багаття, навчатимуться в’язати туристичні вузли… Найбільш вправні козачата формуватимуть команди, щоб поборотися за першість у фінальних змаганнях гри.

 

Поряд із випробуваннями на фізичну вправність, діти візьмуть участь у верениці пізнавальних та розважальних справ:

– історичному марафоні „Мандрівка козацькою історією”;
– Конкурсі січової пісні;
– танцювально-розважальних програмах „Вечірка на Січі”; "Коса – дівоча краса" та ін.;
– арт-годинах зі створення малюнків-проектів „Наша нова Козацька Січ”,
– колективно-творчій справі „Козаки пишуть листа…”;
– профорієнтаційному Ярмарку „Гартуємо волю і міць»;
– шоу краси „Україночка -2018”;
– інтелектуальній програмі "Козацька кухня";
– конкурсі інсценізації кращих казок „Як козаки…” та багатьох інших.

 

У рамках зміни пройде Всеукраїнський форум учнівських трудових об'єднань (з 2 по 5 жовтня 2018 р.) з екскурсіями до Одеського державного аграрного університету та Одеської національної академії харчових технологій; сількогосподарських підприємств та лабораторій, виставкою-презентацією „Щедрість..." та святковим концертом «Багатство української землі”.

 

  • 000a
  • 000b
  • 000c
  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки