УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

ТУТ ВІДЧИНЯЮТЬ ВІКНО У ДЕБАТНИЙ СВІТ

12 вересня ціла група педагогів-організаторів, що працюють у дитячому центрі, розпочала своє тісне знайомство з ДЕБАТАМИ – актуальним у всі часи засобом демократичної полеміки.  

 

 

Ознайомлення педагогів з дебатною технологією проводиться у рамках підготовки до IV Дебатного фестивалю, партнерами з організації якого, спільно з УДЦ «Молода гвардія», є громадська організація «Нове бачення».  

 

Педагоги освоювали ази Всесвітньго формату шкільних дебатів, знайомилися із роллю спікерів, вчилися використовувати метод "Прес", обрали тему для підготовки до тренувального дебатного раунду, що пройде уже за кілька днів.

 

"Ті з педагогів, яким успішно вдасться освоїти дебатну технологію, швидко і якісно розібратися, а можливо, й захопитися дебатами, дістануть можливість виступити в ролі суддів на прийдешньому Дебатному фестивалі", – розповіла методист науково-методичного відділу Юлія Козак, – а сьогодні вони, на мій погляд, досить якісно відчинили двері у цікавий і мудрий Світ Дебатів".

 

Нагадаємо, Український дитячий центр «Молода гвардія» приєднався до дебатного руху у 2014 р. та відтоді став активним учасником освітнього проекту «Навчання демократії через дебати». У центрі постійно діє дебатний клуб «Акцент», щозміни відбуваються дебатні раунди серед дітей-відпочивальників. За період з 2014 по 2018 р. з технологією дебатів ознайомилися в дитячому центрі сотні школярів-відпочивальників, а такожі студентів, що працюють тут на посадах педагогів-організаторів.

 

  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки