УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

ЛАЙФХАКИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЖУРНАЛІСТІВ ВІД ВІТАЛІЯ ГОЛУБЄВА

10-11 вересня гостем "Молодої гвардії" був її давній прихильник, керівник «Школи універсального журналіста» та Всеукраїнського конкурсу "Я – журналіст", секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національний університет «Острозька академія», керівник видавничого дому «ОГО» Віталій Голубєв.  

 

 

Віталій – один із сили-силенної людей, на долі яких позначилась зміна, проведена колись (в далекому 1992 році) у "Молодій гвардії". Тут побував на зміні юних кореспондентів після замітки в газеті "Перемена", тут укріпив своє бажання стати журналістом... А вже через 25 років привіз сучасним юним молодогвардійським кореспондентам власну книгу "Лайфхак для журналіста", у якій поділився частиною власного журналістського досвіду, здобутого за понад два десятиліття у професії.

 

Члени прес-центру та педагоги-організатори з інтересом відвідали майстер-класи з основ журналістики та медіграмотності, почули про правила та деякі особливі секрети написання гарної замітки, щоб відразу спробувати застосувати їх у фейсбук-постах та підготовці нового випуску газети «Світ дитинства».  Діти дізналися про існування Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст» та про те, які умови потрібно виконати, щоб стати його учасником.

 

Педагоги-організатори жваво відгукнулися на розмову про важливість самопрезентації у соціальних мережах, прагнучи отримати від фахівця готові алгоритми ведення  успішної особистої сторінки. Але ж одна з особливостей зустрічей із цікавими людьми полягає якраз в тому, що після них залишається ще багато запитань, на які хочеться отримати відповідь, ще більше тем, про які залишилося бажання поговорити. Тож цілком можливо, що Віталій Голубєв знову приїде до дитячого центру, щоб надихати  і наступних відпочивальників на здійснення перших творчих кроків на шляху до журналістської професії.

 

  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки