УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

8 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

8 вересня – вже п’ятий день тематичної зміни «Форум активних та дієвих», яка зібрала в дитячому центрі  майже 750 хлопців і дівчат віком від 7 до 16 років. Вранці 8 вересня, коли в Україні відзначається День фізичної культури і спорту, активні відпочивальники вийшли на берег моря, щоб збадьорити свої тіла, розбудити енергією усе одесько-чорноморське узбережжя і передати привіти рідним та батькам, які у різних куточках України вболівають за те, щоб вересневий відпочинок їхніх дітей був якомога успішнішим.  

 

 

Першими, як годиться, жвавий спортивний челендж розпочали працівники спортивно-оздоровчого відділу, командно виконавши на фоні хмуристих неба і моря комплекс фізичних вправ. Інструктори з фізичної культури і спорту закликали і інших працівників дитячого центру відгукнутися на виклик і зайнятися спортом.

 

«До Дня фізичної культури і спорту ми запускаємо цей челенлдж. Ми передаємо естафету колективу табору «Зоряний», повторіть, як ми, передайте іншим!», – звернувся до колег керівник спортивно-оздоровчого відділу Андрій Чернян.

 

Спортивна активність відпочивальників, звичайно, не обмежиться тільки одним святковим фізкультурним днем. У програмі зміни передбачені ще туристичні змагання «Смуга перешкод», спортивний марафон «Будь здоровий!», легкоатлетична естафета «Сильна нація», заняття на новому великому комплексі тренажерів, у розмаїтті спортивних секцій за власним бажанням та вибором.  І звичайно, діти матимуть змогу багато часу провести на спортивно-розважальному обєкті «Мотузковий парк», а також отримати освіжаючу порцію адреналіну, зїжджаючи по канату-колії Zip-line.

 

«Молода гвардія» має усі можливості бути справжньою територією здорового способу життя. Підходить до завершення будівництво та облаштування інфраструктури нових спортивних обєктів – критих футбольного, волейбольного та баскетбольного залів, тенісного корту. Тож усе більше відпочивальників, які проводитимуть зміни у дитячому центрі, привчатимуть себе до того, що не лише відпочинок, а й кожен день у році може і повинен бути і активним, і спортивним.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки