УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

ЗАВЕРШИЛАСЬ VIII ТЕМАТИЧНА ЗМІНА ТА ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ СЕЗОН 2018 Р.

26 серпня у таборах дитячого центру відбулись прощальні кампанії, які завершили VIII тематичну зміну «Україна – це ми». Останні дні тематичної зміни співпали з відзначенням в країні державного свята – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.  

 

 

Так, 23 серпня відпочивальники спільно з керівниками дитячого центру та особовим складом підрозділів поліції охорони в Одеській області  на урочистому зібранні вшановували  Державний прапор України, журналісти дитячого прес-центру провели інформаційне розслідування «Сторінками історії символів української державності», а багатство творчої фантазії в поєднанні зі знанням українських символів діти виявили у фотокросі  «Наша Україна в рідних кольорах»  та конкурсі піщаних інсталяцій «Україна очима дітей».

 

24 серпня керівники творчих майстерень спільно з педагогами-організаторами влаштували на зеленій галявині вже традиційний святковий творчий ярмарок «Українські гуляння», у таборах відбувся інтелектуальний марафон «Я знаю про Україну все!», який підсумував результати «пізнавальної експедиції» ,,Пізнай свою країну” – ігрової моделі, яка була основої цієї тематичної зміни. А ввечері у святково прибраному залі усі діти зустрілися на яскравому концерті «З Україною в серці», на якому вражали один одного глибиною творчих здібностей і таланту.

 

«Що не кажіть – а  найголовніше в «Молодій гвардії» – люди. Зміна подарувала мені чудових друзів та знайомих, яким я дуже вдячна за дивовижний 21 день. Можливо, не з першого дня, але наш загін став одним цілим. Вже відчуваю як буду переглядати фотографії з посмішкою і сльозами на очах. «Молода Гвардія», «Зоряний» мегаполіс, щиро дякую за казку тривалістю в 21 день. В серці назавжди!», – розповідають навперебій15-річні  Альона Фалько з Харківщини та Катерина Музиченко з Дніпра, які зустрілися, познайомилися і стали друзями, відпочиваючи у таборі «Зоряний».

 

«Дякую, за чудовий відпочинок мого сина! Він в захваті!!!!!!» – пише на сторінці соцмережі Марина Холод з Рубіжного на Луганщині.

 

«Усьому персоналу велике дякую!!!! За те що подарували моїй дитині 3 тижні незабутніх вражень, позитивних емоцій і щастя!!!! Будемо шукати можливості потріпити до вас на наступний рік обов'язково!!!», – написала Тетяна Кирчак з Кам’янця-Подільского.

 

На щастя, таких схвальних відгуків від дітей та їхніх батьків у колекції працівників дитячого центру – дуже багато. І вони засвідчують, що діти, приїжджаючи в «Молоду гвардію», справді отримують якісні послуги з оздоровлення та відпочинку з максимальним використанням природно-рекреаційних ресурсів та сучасної матеріально-технічної бази. Окрім того, протягом таборової зміни відбувається відновлення фізичних та психічних функцій дітей, розвиток їхньої духовності та соціальної активності.

 

Тож прощавай, літо-2018, а УДЦ «Молода гвардія» очікує дітей на IX тематичну зміну «Форум активних і дієвих», яка розпочнеться вже 4 вересня.

 

  • 291
  • 292
  • 293
  • 294
  • 295
  • 296
  • 297
  • 298
  • 299

 

_______________________________________________________________________________________________

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки