УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

"ТВОРЧІСТЬ – ДІТЯМ" – СТАРТ МИСТЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ

22 серпня відпочивальники 8 тематичної зміни заявили про новий проект "ТВОРЧІСТЬ – ДІТЯМ", який передбачає регулярні зустрічі у "Молодій гвардії" дітей із митцями, які передають один одному челенджі-запрошення "ПРИЇДЬ І ВІДКРИЙСЯ ДІТЯМ!".  

 

 

Десятки чи навіть сотні творчих яскравих особистостей – представників світу мистецтва – приїжджали в "Молоду гвардію" за роки її активної діяльності.

 

Зустрічі із акторами, письменниками, співаками, які є культурними обличчями свого часу, завжди залишала слід у дитячій пам'яті. Бо справді, усе, що дитина дізнається про мистецтво в дитинстві, стає частиною її самої на все життя.

 

Проект презентували дітям генеральний директор УДЦ "Молода гвардія" Едуард Лебединський та керівник науково-методичного відділу, кандидат філософських наук Наталія Щубелка.

 

«Ми започатокувуємо цей проект, щоб мистецькими засобами привернути увагу суспільства до проблем естетичного  виховання сучасних  дітей та підлітків. Плануємо, що це будуть творчі зустрічі і концертні програми, спектаклі, виставки і майстер-класи, і, звичайно, прес-конференції та автограф-сесії – значне різноманіття сучасних форм, які будуть цікавими і дітям, і нашим творчим гостям», – анонсувала Н.Щубелка.

 

Першим яскравим гостем став композитор, співак, ведучий автор ігрових програм та улюблених молодогвардійських пісень Йосип Чуприк.

 

Розмова з дітьми про мистецтво і секрети сучасного шоу-бізнесу могла бути безкінечною – такою цікавою і гострою вона виявилася.

 

– Яке найцінніше Ваше творче досягнення на цей момент? 

– Що, на Вашу думку, є справжнім мистецтвом? Чи є для нього місце в сучасному світі? 

– Що потрібно, щоб створити гарну пісню? 

– Як справлятися з "хейтерами", які вороже ставляться до твого бажання творити? 

 

І ще багато-багато оригінальних, справді щирих запитань задавали Йосипу хлопці й дівчата – і своєю щирістю налаштували його на безліч відвертих зізнань, оцінок сучасного шоу-бізнесу і навіть роздумів про вічність і справжність мистецтва...

 

У нас – сонячно, затишно, чути шум морських хвиль і гаряче від щирої дитячої енергетики, тож "ПРИЇДЬ І ВІДКРИЙСЯ!"

 

  • 231
  • 231a
  • 232
  • 232a
  • 232b
  • 233
  • 234
  • 235

 

_______________________________________________________________________________________________

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки