УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

У КІНОКЛУБІ "ПОЗИЦІЯ"– ОБГОВОРЕННЯ ЗАХОПЛИВОЇ КІНОСТРІЧКИ

29 червня хлопці й дівчата, які не просто час від часу дивляться кіно, а й люблять його, зібралися разом для того, щоб обговорити кінострічку Ніла Берґера "Ілюзіоніст". Про це розповів керівник молодогвардійського кіноклубу "ПозиціЯ", методист Андрій Юрченко.

 

 

      Фільм, хоч і не новий (вийшов на екран у 2006 р.), однак залишається актуальним для сучасного глядача. Недаремно ця американська костюмована драма отримала безліч нагород та номінацій. Неперевшена гра акторів: Едварда Нортона Пола Джаматті, Джессіки Біл стала однією з головних тем для обговорення дітьми.

 

Кожен, хто відчинив двері кіноклубу "ПозиціЯ" в цей день, уже переглянув фільм, а сьогодні юні експерти ще раз пильно переглядали суперечливі моменти, щоб з'ясувати задум та помисли головного актора фільму.

 

Уважні глядачі доповнювали думки один одного, ніби створюючи своє детективне агенство, яке помічає кожну найдрібнішу деталь.

 

–     Діти були настільки активні, що півтори години перегляду і обговорення фільму пролетіли просто непомітно, тож усі вже з нетерпінням чекають нових фільмів і нових цікавих обговорень, – резюмував методист.

 

Нагадаємо, діти, що відпочивають в «Молодій гвардії», мають змогу протягом зміни відвідувати більше двадцяти творчих майстерень, спортивних секцій та інтелектуальних клубів. «Записатися» до будь-якого з них можна вільно, опираючись лише на власні уподобання, інтереси та навіть щоденний настрій: сьогодні можна відвідати кіноклуб, а завтра – власноруч творити сувенір з бісеру, гофрованого паперу чи фетру…

 

 

  • x1
  • x2
  • x3
  • x4
  • x5
  • x6
  • x7

 

_______________________________________________________________________________________________

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки