УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60

ПРАВОВІ ЗУСТРІЧІ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

Один із перших і основних розділів Конституції Ккраїни описує права і свободи людини і громадянина.  25 та 26 червня працівники Головного територіального управління юстиції в Одеській області провели у дитячому центрі серію пізнавальних зустрічей з дітьми різного віку у рамках важливого проекту "Я маю право".

 

 

Так, молодші школярі, уважно читаючи правові казки, розглядали конкретні ситуації порушення прав дитини на прикладі казкових героїв:

"Рятуйте! Нас з’їв сірий вовк!"
– "Мене відвезли від бабусі і сестри в льодове царство. Мені холодно, я хочу додому!"
– "Мене примушують працювати без відпочинку, а я хочу на бал!"
– не просто інтерпретація діалогів персонажів, а справжній доровказ, як і куди звертатися, щоб повідомити про порушення твоїх прав.

 

А для підлітків, що відпочивають у таборах «Сонячний» та «Прибережний», у тренінговій залі дитячого центру відбулася "Правова вікторина".  Хлопці й дівчата швидко впоралися із бліц-опитуванням, а також  розв'язували правові задачі і відповідали на більш складні запитання. 

 

«Ми мали змогу перевірити свої знання із правознавства у позитивній і неформальній атмосфері: відповідали на питання, аналізували правові ситуації і просто заряджалися упевненістю у тому, що вміємо розпоряджатися своїми правами», – розповідає 16-річна Анастасія Москаленко з  Миколаївщини.

 

Дівчинка зазначила, що була приємно здивована тим, як швидко й уміло більшість учасників вікторини  оперувала правознавчою термінологією.

 

«Я й не встигла зрозуміти, що вже відповідаю на останнє питання. І вже за мить почула такі очікувані слова: «Ви стали найрозумнішим правознавцем літа 2018!».  Дякую «Молодій гвардії» за досвід і нові перемоги!».

 

Фахівці Головного територіального управління юстиції в Одеській області визначили та нагородили кубками й подарунками трьох переможців «Правової вікторини»: 

 

1 місце – Анастасія Москаленко Анастасія (16 років); 

2 місце – Вікторія Кузів (14 років);  

3 місце – Єлизавета Тітова (14 років).

 

Вітаємо переможців і бажаємо дівчатам, щоб суспільство, у якому вони живуть, набувало все вищої правової культури, а Україна упевнено розвивалася як правова демократична держава.

 

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5
  • n5a
  • n5b
  • n5c
  • n6

 

_________________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки