УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ПІДСУМКИ ФАХОВИХ КОНКУРСІВ МІЖ ПЕДАГОГАМИ-ОРГАНІЗАТОРАМИ

20 червня, у період між п’ятою та шостою тематичними змінами, на нараді педагогічного колективу дитячого центру вручили нагороди переможцям рейтингу педагогів-організаторів за весняний період роботи таборів та конкурсу професійної майстерності "Педагогічний ринг".

 

 

Рейтинг педагогів-організаторів – це система оцінки їхньої фахової майстерності, яка проводиться тричі в рік, сприяє комплексному аналізу роботи і є підставою матеріального стимулювання кращих працівників. У моніторингу діяльності педагогів враховуються їхні досягнення у організаційно-дозвіллєвому, методичному, освітньо-виховному напрямках, а також дотримання трудової дисципліни, корпоративної етики, професійного дрес-коду. Переможцями рейтингу стали педагоги-організатори таборів «Сонячний» та «Зоряний» Тетяна Музиченко, Наталія Бабак (стаж роботи – більше 1 року), Олександра Довгій та Олександр Єфременко (стаж роботи від 3-ох місяців до 1 року), Олександр Григоренко (табір «Сонячний», стаж роботи – до 4-ох змін).

 

Конкурс професійної майстерності «Педагогічний ринг» – змагання, що мало на меті розробку, апробацію та поширення цікавих та актуальних педагогічних технологій. Як конкурсні роботи могли бути представлені тренінгові прийоми, інтерактивні вправи, ігри, навчально-показові експерименти – професійні «родзинки», які можуть перетворити буденні справи на захопливі і додати яскравих барв навіть рутинній діяльності.

 

Перемогу у конкурсі вибороли Олександр Єфременко (табір «Зоряний»), Олександра Довгій, Тетяна Музиченко, Олександр Григоренко (табір «Сонячний»)

 

Вітаємо кращих, активних і талановитих, а педагогам-організаторам, що тільки набирають обертів майстерності, бажаємо упевненості в собі, сміливості і азарту!

 

 

  • nnn1
  • nnn2
  • nnn3
  • nnn4
  • nnn4a
  • nnn5
  • nnn6
  • nnn7

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки