УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ЕКСКУРСІЯ НА ФРЕГАТ

16 червня дружня команда представників трьох таборів дитячого центру побувала з екскурсією на фрегаті "ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ".

Серед щасливчиків, що відвідали флагман українського флоту – переможці фінальних змагань з футболу та баскетболу XXV Спартакіади "Повір у себе" («Сонячний» табір), а також – кращі у таборових конкурсах та випробуваннях таборів "Зоряний" та "Прибережний".

 

 

Діти спілкувалися з моряками, дізналися про будні флагмана українського флоту – до прикладу, ознайомилися із діяльністю лікарів на судні, присутністю серед них інфекціоніста та навіть хірурга-стоматолога…

 

«Та все ж головне відбулося, коли діти дякували та дружно аплодували українським військовим, які на морських просторах світу гідно виконують місію охоронців, миротворців, рятівників», – розповіла директор табору «Зоряний» Любомира Аністратова.

 

 

Директор табору подарувала морякам авторські плакати «Я – громадянин Україні», розроблені в дитячому центрі, які допомагають скеровувати співтворчість педагогів та дітей у напрямку національно-патріотичного виховання, та можуть стати корисними і для підтримки патріотичного духу українських захисників.

 

Любомира Йосипівна зазначила, що екскурсія справила на дітей дуже сильне враження, адже  «Гетьман Сагайдачний» – це почуття патріотизму, гордості, любові до свого народу та держави».

 

  • get1
  • get2
  • get3b
  • get4
  • get5
  • get6
  • get7

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки