УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

«ТИЖНІ ДОБРИХ СПРАВ» – ЯСКРАВЕ ЗАВЕРШЕННЯ ЦЬОГОРІЧНОГО МАРАФОНУ

10 червня представники УДЦ «Молода гвардія» взяли участь у фестивальній ярмарці з нагоди святкування останнього дня цьогорічного благодійного проекту «Тижні добрих справ». Протягом уже восьми тижнів у 2018 р. проект дарував одеситам посмішки і приємності, ініційовані та підготовлені учасниками благодійного марафону.

 

 

«Молода гвардія» доповнила палітру добрих справ ігровою програмою за участю дітей з багатодітних сімей м.Одеси  та сонячним флеш-мобом на центральних вуличках міста «Не журись – посміхнись».  Проте, тільки-но завершилися «добрі тижні» 2018 р., в дитячому центрі задумуються про те, як ще активніше долучилитися до них наступного року.

 

Про це розповів методист наукового-методичного відділу Андрій Юрченко.

 

«Як відомо, традиція «Тижнів добрих справ» щороку додає до тривалості проекту по одному тижню. Тож у 2019 р. вже дев’ять тижнів триватиме цей яскравий благодійний марафон. Ми обов’язково знову станемо його ще активнішими учасниками. По-перше, тому, що підтримуємо світлу мету проекту – робити світ кращим, починаючи із конкретних корисних добрих справ. І, звичайно, «Тижні добрих справ» – це чудова нагода познайомити одеситів з тим, яким сучасним і оновленим, наповненим атмосферою добра і чудового настрою є сьогодні дитячий центр «Молода гвардія» – поділився планами А.Юрченко. 

 

  • x1
  • x2
  • x3
  • x4
  • x5
  • x6
  • x7

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки