УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Відбулось урочисте відкриття І літньої зміни «Вір у себе – будуй Україну» та спартакіади «Повір у себе»

Уранці 1 червня в дитячому центрі відбулось урочисте відкриття І літньої зміни «Вір у себе – будуй Україну»  та  фінальних змагань  ХХV Всеукраїнської  спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів. Учасників спартакіади «Повір у себе» (майже 400 спортсменів з різних куточків України) вітали  заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Ігор Бурий, начальник Одеського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» В’ячеслав Гашибаязов, заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Наталія Алексеєнко, головний суддя Спартакіади  «Повір у себе» Алла Черевко.

 

 

«Ми бажаємо кожному із вас здоров’я, – звернувся до юних спортсменів Ігор Бурий, – і сподіваємося, що нинішня Спартакіада стане початком вашої достойної спортивної кар’єри».

 

Разом з учасниками фінальних змагань Спартакіади «Повір у себе» І літню зміну відкривали ще 700 відпочивальників, які оселилися у «Прибережному», та «Зоряному» таборах дитячого центру. Генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський гостинно запропонував їм сповна відчути усю насолоду, яку може дарувати відпочинок у країні дитинства:

 

«Здоровя Вам, любові і натхнення. Хай дні, проведені у «Молодій гвардії», будуть наповнені творчістю, відкриттями, теплом і дружбою!», – побажав дітям Е.Лебединський.

 

  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки