УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ПРЕДСТАВНИКИ ОМБУДСМЕНА – В ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ "МОЛОДА ГВАРДІЯ"

30 травня, вже на другий день перебування в дитячому центрі, відпочивальники мали цікаву зустрічі із непересічними людьми. Аксана Філіпішина – Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї – у "Молодій гвардії" стала модератором скайп-розмови дітей зі своїм колегою Віктором Барвіцьким – Представником Уповноваженого з дотримання інформаційних прав та представництва в Конституційному Суді України.

 

 

Тема розмови – право дитини на приватність. З'ясовували погляди на те, що таке «персональні дані» та яка інформація може бути до них віднесена. Обговорили, як відповідають правові на приватність особисті сторінки в соціальних мережах та які можуть бути наслідки поширення персональних даних.

 

Представникам Уповноваженого з прав людини важливо було почути й побачити, що підлітки досить чітко уявляють собі, що таке право на приватність, хоча й не завжди надають йому достатньо великої ваги, часто відкриваючи на сторінках соціальних мереж доступ до власних номерів телефонів та інших персональних даних.

 

Окрім скайп-зустрічі, Аксана Філіпішина провела бесіду з іншим гуртом дітей, інформувала їх про інституції, які займаються захистом прав дітей в Україні, розповідала про зміст роботи Уповноваженого з прав людини, до якого діти можуть звернутися стосовно порушення своїх прав.

 

Із тисяч звернень до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини лише кілька надходить від дітей. Це трапляється, на жаль, не тому, що в Україні права дітей не порушуються, а тому, що часто діти не знають, до кого звертатися, щоб захистити свої інтереси, – зазначила Аксана Філіпішина.

 

Тож традиційні зустрічі Представника Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї з дітьми з різних куточків України, що приїжджають на відпочинок до «Молодої гвардії», щоразу викликають щирий інтерес і не втрачають актуальності.

 

  • nn01
  • nn02
  • nn03
  • nn04
  • nn05
  • nn06

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки