УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Робота в літніх оздоровчих таборах – імператив подальшої професійної діяльності

У рамках ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурс «Ліга педагогів» відбувся навчально-практичний семінар «Форми, методики та прийоми  освітньо-виховної роботи, актуальні в умовах рекреації». Педагоги-практики, методисти, психологи підготували барвисту палітру методичних конструкторів, майстер-класів, практикумів та творчих майстерень, на яких учасники фестивалю відстежували педагогічні та методичні здобутки, знайомилися та відтреновували нові методики, форми, технології.

 

 

Фахівці сфери дитячого оздоровлення та відпочинку, представники центрального та місцевого органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів взяли участь у круглому столі «Практика і робота в літніх оздоровчих таборах як імператив подальшої професійної діяльності». Обговорюючи актуальні проблеми кадрової політики держави в системі дитячого оздоровлення та відпочинку, спеціалісти визнали актуальність повернення в освітні програми практики на базі дитячих оздоровчих закладів. Про це розповіла модератор круглого столу, завідувач науково-методичного відділу УДЦ «Молода гвардія» кандидат філософських наук Наталія Щубелка.

 

«Викладачі закладів педагогічної освіти вважають, що у системі професійного навчання педагогічних кадрів педагогічна практика на базі дитячих оздоровчих закладів виконує важливу роль. Вона є однією із найактуальніших форм реалізації і закріплення теоретичних знань з методики виховної роботи, забезпечує  формування та розвиток  загальних та спеціальних компетентностей майбутніх педагогів».

 

Керівник науково-методичного відділу зазначила, що підготовка кадрів для роботи у дитячих  закладах оздоровлення та відпочинку – це один із напрямків  діяльності  УДЦ «Молода гвардія». В УДЦ «Молода гвардія» організована робота Школи педагога-організатора, яка працює за Навчальною програмою курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

 

Учасники круглого столу  погодилися, що «Навчальна програма курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку», розроблена і апробована дитячим центром на  базах педагогічних закладів України на засадах партнерства, має вагомі підстави бути сертифікованою, а ДП УДЦ «Молода гвардія»  – отримати статус  науково-методичного центру з підготовки педагогічних кадрів для роботи у сфері  дитячої рекреації, – підсумувала Н.Щубелка.

 

  • y1
  • y2
  • y3
  • y4
  • y5
  • y5a
  • y6

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки