УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВШАНУВАТИ ПОДВИГ І ЗБЕРЕГТИ ПАМ’ЯТЬ

Вранці 9 травня дитячий центр зібрався на головній площі, де відбулась Урочиста церемонія, присвячена вшануванню 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Пам’ятаємо. Перемагаємо». До дітей звернувся полковник повітряного командування "Південь", військовий льотчик Денис Вікторович Качан, який побажав присутнім якомога швидшої перемоги України у нинішній війні, щоб вона не обпалила нашу державу і людство так, як це зробила друга світова.

 

 

Церемонія, хоч і проводилася у офіційному форматі із вишикуваними колонами учасників, гостями на ошатній трибуні, урочистою музикою та підняттям державного прапора,  не залишила байдужим жодного із присутніх. Можливо, тому, що перед її початком над площею пролітав журавлиний ключ – вірне підтвердження того, як пам’ять про жертовний людський подвиг в ім’я перемоги має зберігатися у віках,  передаючись новим і новим поколінням.

 

Із площі урочистих подій колони дітей перейшли на берег моря. Першими крокували педагоги-організатори таборів «Зоряний» та «Сонячний», які несли дбайливо виготовлені вінки пам’яті. Сотні уважних і зібраних хлопців та дівчат із трепетом і захопленням спостерігали, як вінки пам’яті, передані на човни, заплили в морську далечінь і були спущені на воду на честь моряків, які брали участь у обороні Одеси під час Другої світової війни.

 

Діти задумливо вдивлялися у горизонт, а він був світлим, вільним і мирним. Адже ті, хто пам’ятає, обов’язково матимуть світле майбутнє.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки