УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

УКРАЇНСЬКІ ДІТИ ПРОТИ ВІЙНИ

8 травня, у День пам’яті і примирення, в дитячому центрі говорили про те, які велетенські втрати понесла Україна у роки Другої світової війни, яку мужність і самозреченість демонстрували тодішні герої у боротьбі з ворогом, як їхня відвага і патріотизм пронеслись через покоління і передались нащадкам.

 

 

Війна – завжди трагедія. На жаль, тисячі українських дітей, народжених вже у третьому тисячолітті, на собі відчули болючий її дотик. Війна для них – не лише параграф історії, а справжні життєві переживання, приклад мужності і самопожертви реальних людей, сучасників, земляків, членів родини...

У холі кіноконцертної зали діти відвідали фотодокументальну виставку «Українці в лавах об’єднаних націй перемогли агресора». Юні екскурсоводи відповідально поставилися до важливої місії: розповісти усім, хто зацікавиться, життєві історії та історії подвигу українців та українок, які воювали у Другій світовій війні, виявляючи надзвичайну мужність і самопосвяту.

Емоційна показова програма перед переглядом фільму «Війна – український рахунок» налаштувала сотні дитячих сердець на чуттєве сприйняття людського болю і трагедії. А після перегляду фільму представники кожного "Зоряного" району і "Сонячного" містечка випустили в небо паперових голубів на блакитно-жовтих повітряних кульках, надсилаючи у всесвіт своє спільне бажання жити у світі без вибухів і пострілів, без поранень і смертей, жити у мирній і вільній Україні!

Урочиста хода із тихим та твердим гаслом "Ніколи знову", палаючі маки у пам'ять про мільйони людських жертв, вишиванки і щирі дитячі серця, відкриті для співпереживання, співчуття, пам'яті і подяки – такі головні настрої і головні смисли цього особливого дня.

 

  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 87
  • 88
  • 89

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки