УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

НАША ФУТБОЛЬНА КОМАНДА – НА ШЛЯХУ ДО НОВОГО КУБКА

Гравці футбольної команди "Молода гвардія" переможно провели першу гру в Чемпіонаті В9КУ ("В дев'ятку"), завершивши її з рахунком 10:1. Всеукраїнський турнір з футболу 5х5 В9КУ ("В ДЕВ'ЯТКУ") – аматорський турнір, у якому команди у 22 обласних центрах України, граючи за принципом "кожний з кожним", виборюють місце у фінальній частині Чемпіонату і змагаються за переможний Кубок.

 

 

У складі МФК "Молода гвардія" – нинішні і колишні працівники дитячого центру (методист табору "Сонячний" Павло Непийвода, провідний юрисконсульт Віталій Осадчук, методист Андрій Юрченко, педагог-організатор Дмитро Пилипів, Дмитро Аністратов,  Віталій Маковський, Сергій Піхота, Максим Вареник).

 

Приємно, що ідею виступу  міні-футбольної команди на аматорських чемпіонатах підтримує адміністрація дитячого центру. Заступник генерального директора з адміністративно-господарчих питань Анатолій Веселов розповів, що за турнірними досягненнями футболістів ще з минулого сезону почали стежити, а нещодавно в адміністрації прийняли рішення придбати для гравців команди комплект футбольної форми.

 

Ми замовили для  12 гравців команди футболки, шорти, гетри, комплект воротарської форми – тож уже найближчим часом команда «Молода гвардія» виходитиме на поле у достойному екіпіруванні з нашим логотипом. Думаю, це стане добрим стимулом для хлопців  і  приноситиме  удачу в іграх, – сказав Анатолій Веселов.

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки