УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

РОЗШИРЮЄМО ПАРТНЕРСТВО ІЗ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Вже зовсім скоро, 17 травня,  розпочне роботу Всеукраїнська школа педагога-організатора (ВШПО), слухачі якої стануть потужним літнім поповненням для  постійного складу педагогів-організаторів, що працюють у дитячому центрі. На ВШПО прибувають студенти із цілого ряду навчальних закладів, з якими ДП « УДЦ «Молода гвардія»  має укладені угоди про співпрацю.

 

 

Відтепер «Молода гвардія» матиме партнерство з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського, а також відновить співробітництво з Тернопільським  національним педагогічним  університетом імені В.Гнатюка.

 

Це стало відомим після візитів представників дитячого центру до навчальних закладів у Вінниці та Тернополі. За словами генерального директора УДЦ «Молода гвардія» Едуарда Лебединського, нова  хвиля студентства, що представляє справді сильні заклади вищої освіти, повинна додати свіжих барв у досконалий, здавалось би, портрет нашого педагога-організатора.

 

Зі свого боку, ми пообіцяли новому нашому партнерові в особі ректора ВДПУ Наталії Лазаренко надати студентам  чудову платформу для вдосконалення їхніх педагогічних вмінь, обміну досвіду, створення і впровадження сміливих педагогічних проектів, – запевнив Е.Лебединський. 

 

Заступник генерального директора з виховної роботи В.Бездень зазначив, що багаторічне співробітництво із Тернопільським педагогічним університетом засвітило в нашому дитячому центрі багато яскравих особистостей.

 

Приємно, що нинішній ректор ТНПУ Б.Буяк схвалив поновлення нашої угоди про співпрацю, не сумніваючись, що робота в «Молодій гвардії» підвищить професійний рівень студентів і збагатить їх цінним досвідом, – розповів В.Бездень. 

 

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

  

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки