УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Учіться любити книгу, учіться любити Україну!

23 квітня, у міжнародний день книги і авторського права, відбулася зустріч із сучасним українським письменником, журналістом, волонтером, знавцем української історії та справжнім патріотом України Євгеном Стеблівським.  Автор презентував дітям власні художні книжки – «Звенигора. Повстанці. Шабля на комісара» та «Кіборги. Сага про воїнів».

 

 

Про цікаву подію розповіла член дитячого прес-центру Дарія Дишкевич.

 

Євген Віталійович пише про війни, що були 100 років назад, а також про ту війну за незалежність  України,  яка зараз триває на  Сході.  Ми дізналися чимало цікавих фактів  про звитягу козаків, мужність повстанців років революції 1917-1921 рр., подвиг наших сучасників-захисників Донецького аеропорту. Письменник зізнався, що мріє написати книгу, котра дасть відповіді на всі існуючі запитання. Цікаво, що першим читачем творів  Стеблівського і першим критиком є його 18-річний син, що і сам мріє бути журналістом, – переповіла Дарія.

 

Знайшлися серед учасників зустрічі і справжні поціновувачі книги, і навіть 12-річний автор-початківець, що працює над створенням власної книги Олександр Гаркуша (Запорізька обл.).

 

Від письменника я почув чимало цікавих порад про те, як потрібно працювати, щоб написати книжку: читати архіви, слухати розповіді старших людей, бути уважним до деталей та й просто багато читати самому.  Я дізнався чимало прізвищ письменників та назв книжок, які мені захотілося обов’язково прочитати!, – дав обіцянку О.Гаркуша.

 

Найактивнішим учасниками зустрічі автор подарував книги з автографом та побажаннями: «Учіться любити книгу, учіться любити Україну!».

 

 

  • x2
  • x4
  • x5a
  • x6

 

_________________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки