УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

А ВИ ЗНАЄТЕ, ЯК ПРАВИЛЬНО ОБЖАТИ ВИТУ ПАРУ?

20 березня для старшокласників школи УДЦ «Молода гвардія» пройшов майстер-клас з основ інформаційних технологій. Керував ним старший викладач кафедри Комп'ютерної інженерії Одеської  національної академії харчових технологій Олександр Сіренко на запрошення вчителя інформатики Наталії Клименко та педагога-організатор табору «Зоряний» Аліни Шибистюк.

 

 

Діти дізнались про те, звідки береться інтернет, як підключаються до нього комп’ютери та та як налаштовується локальна мережа. Олександр Сіренко розповів про мережевий кабель вита пара, який використовують як для з’єднання двох комп’ютерів між собою, так і для підключення комп’ютера до роутера.

 

За словами учителя Наталії Клименко, найбільше сподобалась хлопцям і дівчатам можливість самостійно обжати кабель і створити прообраз майбутньої комп’ютерної  мережі за допомогою спеціальних обтискних кліщів та іншого обладнання.

 

«Ми з приємністю спостерігали за тим,  як вдало у школярів виходило обрізати кабель, ретельно зачищати його від зовнішньої ізоляції, розводити, вирівнювати і розташовувати провідники у конвектор…  На мою думку, це був процес зародження живого інтересу старшокласників до комп’ютерно-інженерної справи», – розповіла Н.Клименко.

 

Можливо, таке близьке і цікаве знайомство з основами інформаційних технологій, стане для когось орієнтиром у виборі професії.  Тож схожі зустрічі дітей із працівниками кафедри  комп’ютерної інженерії  ще обов’язково відбуватимуться у школі дитячого центру, яка завжди дивує і наснажує на цікаву розумову діяльність.

 

  • n000
  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5
  • n6

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки