УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Кого цікавлять новини про «Молоду гвардію» і звідки вони беруться?

18 березня  представники прес-центру та лідери дитячих колективів таборів «Сонячний» та «Зоряний» взяли участь у інтенсивній «Майстерні зі створення новин». Юні журналісти та блогери дізнавалися про те, як створюються новини, чим вони можуть бути цінними для аудиторії та як написати новину, щоб її було цікаво читати.

 

 

Керівник медіа-клубу «Прес-центр» Тамара Капиця висловила сподівання на те, що відтепер новини про дитячий центр у дайджестах та на сторінках соціальних мережах мають стати цікавішими та приваблюватимуть ширшу аудиторію читачів.

 

«Основні події  в дитячому центрі щозміни повторюються ( заїзд, знайомство, таборові справи, екскурсії, навчання в школі і т.і.), це  відбувається з року в рік – така специфіка нашої діяльності. Проте журналіст має вміти бачити у стандартному – особливе, а у повторюваному –  цінне. Кожна наша зміна – це сотні дитячих історій, доль, знайомств, тонни неоціненних вражень! Про них треба намагатися розповідати так,  щоб саме твою історію захотіли «лайкнути», – наснажує Т.Капиця.

 

Члени медіа-клубу також спільно малювали узагальнений портрет читача новин з «Молодої гвардії»: він трансформувався від стурбованої матусі, що вперше відправила дитину в табір, до підлітка, який після перебування в дитячому центрі, не хоче відпускати свої чудові спогади і в уяві повертається за ними знову і знову… Журналісти прийшли до висновку, що,  хто б не був цим читачем, джерелом створення новини можуть бути самі діти, бо вони здатні якнайкраще побачити, відчути і передати!.. Передати усе:  від лоскотного смаку обіднього борщу  з пампушками до запальної сили міцного молодогвардійського кола на вечірньому вогнику...

 

Додамо, що «Майстерня зі створення новин» проводилася у рамках реалізації в дитячому центрі нового проекту з медіаграмотності, основним завданням якого є розвиток вміння дітей спілкуватися за допомогою медіазасобів, свідомо сприймати і критично тлумачити інформацію.

 

 

  • 1
  • 2
  • 3

  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки