УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

У шевченківський день школярі тішили літературними знаннями

«Читаю, бо люблю» – назва  конкурсу літературних проектів, який 9 березня 2018 року пройшов у шкільних стінах і був присвячний Всесвітньому дню письменника та 204-й річниці з дня народження Тараса Шевченка.

 

 

Відпочиваючі діти з табору «Сонячного» та «Зоряного» обрали улюблену літературну постать і цілком поринули у світ її життєвого і творчого доробку. Завданням дітей було не просто познайомити з письменником чи письменницею, а розкрити індивідуальність та неповторність митця, змусивши читацьку аудиторію віднайти на полицях бібліотеки його книгу.

 

Про те, як впоралися школярі із підготовкою та презентацією проектів, розповіла вчитель української мови та літератури школи Світлана Драненко.

 

«Повірте: діти зуміли здивувати! Історія кохання Лесі Українки, незвичайні факти з життя Тараса Шевченка, містичні історії про Михайла Булгакова, оптимізм у творчості Антуана де Сента-Екзюпері, неоднозначність Миколи Гоголя, загадковість Шекспіра та детективні пригоди Артура Конана Дойля – усе це поставило склад журі перед непростою задачею: хто кращий, чия розповідь ґрунтовніша і цікавіша. Кожна творча група, що доповідала пропустила сказане через себе, доповнила власними судженнями і міркуваннями – і це було справді цікаво», – зазначила вчитель.

 

Отож, діти довели, що вони читають, переосмислюють, здатні відстояти свою думку і донести її до аудиторії. А журі так розподілили призові місця:

 

ІІ місце –

  1. Шпичак Дарина (13 років, Житомирська область, табір «Зоряний»); Кузеляк Роксолана (15 років, Івано-Франківська область, табір «Зоряний») – Тарас Шевченко.
  2. Чопов Михайло (16 років, Хмельницька область, табір «Сонячний») – Антуан де Сент-Екзюпері.
  3. Овчаренко Володимир (13 років, Хмельницька область, табір «Зоряний») – Вільям Шекспір.
  4. Солдатова Єлизавета (15 років, Донецька область, табір «Сонячний»); Лоцман Анастасія (16 років, Запорізька область, табір «Сонячний») – Микола Гоголь.
  5. Беседовська Софія (15 років, Сумська область, табір «Зоряний») – Артур Конан Дойль.

 

І місце –

  1. Чайковська Ольга (16 років, Волинська область, табір «Зоряний») – Михайло Булгаков.
  2. ІІ містечко табору «Сонячний» − Леся Українка.

 

 

  • z1
  • z2
  • z3

  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки