“DNIPRO-OPEN-2018”: партнерство з формування активної громадської позиції

23-25 лютого працівники УДЦ «Молода гвардія» взяли участь у Десятому міжнародному дебатному турнірі для школярів “DNIPRO-OPEN”.  Організатором турніру є громадська організація «Нове бачення», з якою дитячий центр має добрі партнерські стосунки.

 

Про особливості десятого, ювілейного турніру і роль працівників центру у ньому розповіла методист науково-методичного відділу Ольга Шулдик:

«Ми із колегами, педагогами-організаторами Марією Майоровою та Олександрою Довгій булли суддями на “Dnipro-Open-2018”.  Турнір проходив за  форматом ціннісних дебатів Карла Поппера та Всесвітнім форматом шкільних дебатів за стандартами міжнародної дебатної асоціації IDEA, його учасниками стали школярі з Дніпра, Тернополя, Вінниці, Черкас, Кривого Рогу, Бердянська, Полтавщини (с. Розсошенці). 

 

У рамках заходу відбулися тренінги з дебатних технологій, презентації та майстер-класи тренерів, п’ять відбіркових, півфінальний та фінальний раунди. Загальна тема турніру: «Демократія та права людини в  багатокультурному світі. Історія та сучасність. Моральний вибір у період Голокосту», – повідомила методист.

 

У всьому демократичному світі дебати стали невід’ємною частиною життя: дебати в політиці, в парламентах, на телебаченні, дебати як суспільне обговорення…У дитячому центрі уже кілька років поспіль проводиться навчання бажаючих дітей мистецтву дебатів: щозміни десятки хлопці і дівчат займаються у дебатному клубі, вчаться переконливо аргументувати, оволодівають навичками публічного виступу, отримують задоволення від роботи з інформацією та її оцінювання. 

 

«Дуже цінуємо дебатну технологію і її роль у вихованні дитини, бо дебати – це не просто змагання інтелектуалів, а й один із найдієвіших засобів розвитку молоді та формування її активної громадської позиції», – наголосила О.Шулдик.

 

 

  • dnipro2
  • dnipro3
  • dnipro4
  • dnipro5

  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки