УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

20 лютого УДЦ «Молода гвардія» відкриє оздоровчий сезон 2018 р. першою тематичною зміною

Перша тематична зміна  „Україна починається з тебе” 20 лютого розпочне оздоровчий сезон 2018  року. Усього за рік планується провести 13 змін, кожна з яких традиційно матиме свою тематику та особливе наповнення.

Діти, що приїдуть на відпочинок вже 20 лютого, оселяться в затишних корпусах «Сонячного» та «Зоряного» таборів, будуть забезпечені якісним 5-разовим харчуванням, відвідуватимуть школу, де навчатимуться за програмою другого семестру з усіх предметів,  виїжджатимуть на екскурсію центром Одеси та на виставу в одному з театрів міста,  а також візьмуть участь у безлічі цікавих і корисних табірних справ поруч із творчими та кипучими педагогами-організаторами.

Звертаючись до педагогів-організаторів, яким належить працювати з дітьми  у зимовий та перехідний, весняний періоди, генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Е.Лебединський закликав їх бути особливо уважними до стану здоровя хлопців і дівчат у загонах, а також турбуватися про власне здоровя, щоб період відпочинку в «Молодій гвардії» приносив лише користь та позитив, а жодні віруси не стали цьому на перешкоді.

 

У 2018 р. дитячий центр стане ще комфортнішим і цікавішим для змістовного відпочинку юних рекреантів: уже сьогодні триває реконструкція та будівництво нових спортивних і розважальних споруд на верхньому і нижньому плато, яке стало можливим завдяки коштам з державного бюджету України. Тож є усі підстави очікувати гарного старту  нового,  плідного та багатого на дитячі усмішки оздоровчого сезону 2018 р.


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки