РІЗДВЯНІ КОЛЯДКИ – ВОЇНАМ В ОДЕСЬКОМУ ГОСПІТАЛІ

22 грудня творчий колектив табору «Зоряний» подарував різдвяну музично-театральну постанову воїнам, що лікуються в Одеському військово-медичному клінічному центрі. Відвідини госпіталю напередодні Нового року і Різдва – гарна традиція, якій не зраджують уже кілька років поспіль.

Про особливий зміст різдвяної постанови розповіла директор табору «Зоряний» Любомира Аністратова.

Різдво – щорічна подія, яку люди не просто зустрічають чи відзначають, – це хвилюючий відлік оновлення суті життя, надія на нове щастя і справжню нову радість. Для нас важливо, по-перше, ознайомити дітей із різних куточків України з давньою народною традицією різдвяного Вертепу, співу колядок, що прославляють народження Христа. А, по-друге, вважаємо за честь ділитися світлом Різдва із воїнами, яким завдячуємо мирним життям, – зазначила Л.Аністратова.

 

Діти та педагоги-організатори привезли в госпіталь символічні подаруночки, виготовлені протягом зміни «Різдвяний калейдоскоп». У кожному дитячому виробі – тепло долоньок, вдячність, найщиріші побажання швидшого одужання, здоров’я, якомога швидшої перемоги і миру на українській землі! 

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки