Забезпечили відпочинок понад одинадцяти тисяч дітей у 2017 році

15 грудня відбулася конференція профспілкового комітету та Збори трудового колективу УДЦ «Молода гвардія» з прийняття Колективного договору на 2017-2020 рр. та підведення підсумків роботи за рік.

Зі звітом виступили генеральний директор Е.Лебединський, заступники генерального директора з адміністративно-господарчих питань А.Веселов, з капітального будівництва та експлуатації С.Леонідов, з виховної роботи В.Бездень.

Едуард Лебединський подякував трудовому колективу за сумлінну роботу у 2017р., яка дала можливість прийняти на відпочинок у дитячому центрі понад одинадцять тисяч дітей (з яких – 10867 дітей за путівками Міністерства соціальної політики України), а також окреслив перспективи діяльності підприємства у наступному році.

 

Про те, як вдалося забезпечити наповнення змістом відпочинок дітей розповів заступник генерального директора з виховної роботи В.Бездень.

 

«Приємно, що педагогічний колектив дитячого центру достойно тримає планку якісного рівня освітньо-виховного процесу. Це реалізується у ретельній підготовці кадрів, постійному підвищенні професійної майстерності педагогічних працівників з метою вдосконалення оздоровчо-виховної діяльності. Ми реалізуємо безліч форм виховної діяльності за найрізноманітнішими напрямками виховання і залишаємося кращими спеціалістами у своїй галузі. Цьогоріч навіть заснували і провели у співпраці з Уманським державним педагогічним університетом І Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліга педагогів», – зазначив заступника директора.

 

Приємною частиною зборів стало нагородження працівників різних підрозділів дитячого центру грамотами за особливі досягнення в роботі –приємне свідчення того, що творча праця і старання кожного співробітника важливе для досягнення спільного результату.

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5
  • n7
  • n8

  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки