Святковий вечір музики від народного артиста України

22 листопада з концертом для учасників XII тематичної зміни виступив народний артист України Олег Марцинківський.

У творчому доробку співака, композитора, музиканта Олега Марцинківського – світова та українська класика, більше 150 народних пісень, кобзарські думи, балади, сучасні пісні, більше 300 власних творів!...

А у дитячому центрі Олега Олександровича поважають і люблять за те, що має особливий талант демонструвати красу української пісні дітям!

«Олег Марцинківський – це та людина, яка не дає сумувати дітям і додає в життя яскраві спогади та емоції», – поділився враженнями від концерту Бен Куфт, який відпочиває у "Сонячному" таборі.

А от педагоги-організатори, які тривалий час працюють у дитячому центрі, вважають О.Марцинківського добрим молодогвардійським другом, товаришем і наставником. Адже, будучи головою журі і членом виконавчої дирекції Міжнародного фестивалю-конкурсу «Усі ми діти твої, Україно» , маестро провів у дитячому центрі десятки майстер-класів, творчих зустрічей і концертів.

 

«Ми вдячні Вам, Олеже Олександровичу , за нові й нові миті спілкування і завжди чекаємо у гостинній Країні Дитинства!», – щиро зазначила педагог-організатор табору «Сонячний» Ольга Панікар.

 

 

  • x1
  • x2
  • x21
  • x3
  • x4

  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки