Розпочалася XII тематична зміна «Україна пам’ятає – світ визнає»

З 13 листопада по 3 грудня 2017 року в дитячому центрі триватиме XII тематична зміна «Україна пам’ятає – світ визнає». У ході зміни планується реалізація ряду заходів до Дня гідності і свободи та  Дня вшанування пам’яті жертв голодомору, цикл ігрових програм «Школа толерантності»,  тренінгові заняття «Школи прав людини» та заходи, спрямовані на соціально-психологічну реабілітацію дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення (програма „В обіймах країни дитинства”).

Про особливості дванадцятої тематичної зміни розповів методист науково-методичного відділу Андрій Юрченко.

«13 листопада вперше за останніх півроку дитячий центр зустрів нових господарів сірими осінніми хмарами та дрібною мрякою. Але ми впевнені, що дуже скоро на дитячих обличчях засвітяться сонячні посмішки, а в очах запаляться Зоряні іскорки! Адже педагогічний колектив підготував для цієї зміни цікавий набір справ на кожен день. Особливими днями будуть державне свято День Гідності та Свободи та День пам’яті жертв голодомору, не обійдемо увагою і неофіційні, проте цікаві свята в календарі –  Міжнародний день толерантності та Всесвітній день дитини», –анонсував методист.

Легкістю та традиційною таборовою енергетикою будуть наповнені танцювально-розажальні програми «У ритмі дружби»; «Ми – найкраща молодь світу»;  ігротека «Ми різні усі»,  стилізована вечірка «Модна українська тусовка». Діятимуть творчі гуртки, спортивні секції та інтелект-клуби, пройде дебатний турнір, проводитимуться спортивні змагання, відбуватимуться екскурсії містом Одеса та відвідини Одеського державного цирку…

 

У дитячому центрі створені необхідні умови для змістовного відпочинку,  соціальної самореалізації та творчого самовираження дітей, що стали учасниками листопадової зміни 2017 р.

 

 

  • x1
  • x2
  • x3
  • x4
  • x5
  • x6
  • x7
  • x8

  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки