Круглий стіл з питань історії і розвитку дитячого центру

6 листопада відбулась цікава зустріч у форматі «круглого столу» між учасниками дитячого прес-центру та за участю Олександр Наровлянського – заслуженого вчителя України, кандидата педагогічних наук , заступника директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Ще школярем Олександр відпочивав у "Молодій гвардії", а в студентські роки працював вожатим табору "Морський" – звідти родом незгасаюча любов до табору і безмежна повага до його історії. Олександр Данилович – чи не єдиний в Україні науковець, який із рядків численних архівних документів та стосів газет склав картину історії і розвитку дитячого центру.

Проте за "круглим столом" не лише слухали про те, як народжувався і розвивався табір, як отримував і наповнював особливим змістом свою нинішню назву. Діти намагалися визначити, які з усталених таборових традицій є найцікавішими а які, можливо, застаріли і мають зайняти місця у архівах. Про це розповіла керівник дитячого прес-центру Тамара Капиця.

 

«Олександр Наровлянський зумів акцентувати увагу дітей, на тому, що вони відпочивають в особливому місці – зовсім скоро виповниться 100 років, як на цій території розпочалося дитяче таборування! Тож об’єктивно, що тут, у дитячому центрі, склалася ціла система сильних традицій. Яких із них важливо дотримуватися, а які вже залишилися у минулому – вирішувати нинішнім хлопцям і дівчатам», – зазначила Т.Капиця.

 

Цікаво, що більшість учасників зустрічі, хотіли б, щоб дитячий центр жив і розвивався, щоб у майбутньому і їхні діти змогли приїхати сюди, продовжуючи писати сторінки нової історії.

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5
  • n6

  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки