Розпочалася спортивно-патріотична гра «Ми – козацького роду нащадки»

30 вересня у «Зоряній» та «Сонячній» Січі  (саме так за умовами гри називаються табори дитячого центру) урочисто розпочалася спортивно-патріотична гра «Ми – козацького роду нащадки».

Для того, щоб гра стартувала, у таборах створилися «козацькі курені» із назвами героїчного, козацького, патріотичного змісту.  Серед них – «Шляхетні козаки», «Нащадки Джури», «Козацька еліта», «Скарби нації» та багато інших. Кожен курінь розробив свою відзначку, вигадав клич, створив неповторний герб, вивчив одну з героїчних пісень.

Після винесення прапора гри та підготовчо-тренувальних занять, козацькі курені вперше помірялися силами на змаганнях з метання булави і диска, пройшли смугу перешкод «Козацькими шляхами», спробували встановити намет, розвести багаття, навчалися в’язати вузли.

 

У фіналі змагань на юних козаків чекатимуть також інші випробування: комбінована естафета «Естафета мужності», конкурси на знання історії козацтва «Без минулого  нема майбутнього»  та лікувальних властивостей рослин «Цирульник», дешифрувальний іспит «Лист турецькому султану», а ще показ танцювальної композиції «Бойовий танок» та навіть історична реконструкція «Лава на лаву»!

 

Спортивно-патріотична гра має стати цікавою, азартною і пізнавальною мандрівкою козацькими шляхами.

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5
  • n6

  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас