«Молода гвардія» приймає вже десяту тематичну зміну у 2017 р.

Близько 800 хлопців і дівчат відпочинуть у двох таборах дитячого центру на X тематичній зміні «Козацького роду нащадки», яка розпочалася 28 вересня і завершиться 18 жовтня 2017 р.

Серед учасників зміни – члени учнівських трудових об’єднань (переможці всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку), для яких Національний еколого-натуралістичний центр спільно з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти і виховання організували Всеукраїнський форум..

З особливим теплом у дитячому центрі зустріли дітей із прифронтового Донбасу, які дістали можливість відпочинку в Одесі в рамках спільного проекту Посольства Чеської республіки в Україні та громадської організації «Ініціатива Е+». Саме для цих дітей діятиме програма соціально-психологічної реабілітації „В обіймах країни дитинства”.

 

Тематична зміна «Козацького роду нащадки»  надасть можливість кожній дитині дізнатися більше про січове життя, сповнене козацьких традицій, лицарських звитяг і характерницьких таємниць. Для цього у таборах створили «Зоряну» та «Сонячну» Січі, прийняли статути козацьких куренів. Протягом зміни проходитиме спортивна патріотична гра «Ми – козацького роду нащадки», в основу якої покладено козацьку військову підготовку. 

 

Святковий День українського козацтва та державне свято День захисника України розпочне урочиста церемонія, яку продовжать Ярмарок розваг і танцювальний флеш-моб "Український гопак". А вечірні вогники у загонах «Свічка пам’яті» будуть присвячені Дню молитви за всіх полеглих за волю та державність України.

 

У рамках зміни пройдуть також цікаві заходи від організаторів Міжнародного дитячого кінофестивалю «Next»:  допрем`єрний показ фільму «СТОРОЖОВА ВЕЖА" для учасників кіноклубу та проект «Лінгвістичних сторінок» МДКФ «Next» «Фільм мовою оригіналу».

 

  

  • t1
  • t2
  • t3
  • t5
  • t6
  • t7

  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас