Прапор Українського дитячого центр "Молода гвардія" - на Говерлі!!

Представники дитячого центру у складі одеської делегації спільно із  Комунальною установою «Одеський обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді» взяли  участь у Всеукраїнській патріотичній  акції «Говерла-2017», організованою Молодим Народним Рухом у партнерстві з Мінмолодьспорту та Івано-Франківською ОДА.

Участь в акції, приуроченій до річниці проголошення Декларації про державний суверенітет, сприяла не лише формуванню громадської свідомості та вихованню молодих громадян України на прикладі борців за волю та незалежність українського народу, а й отриманню неповторних вражень, цікавого спілкування з однолітками та демонстрації  творчих  здібностей і талантів.

Такий результат таборування у підніжжі гори Говерла зацементовували  пісенні конкурси, спортивні змагання, лекції на патріотичну тематику, вікторини, традиційні українські таборові вечірки, руханки, турніри із страйкболу, опановування основ військової справи та пішохідного туризму, зустрічі із бійцями АТО,  презентації віршів із збірки «Словом по війні» поетесою Златою-Зоряною Паламарчук, перегляд відеороликів про російсько-українську війну…

Ефект командоутворення між учасниками одеської делегації підсилив  молодогвардійський досвід роботи зі створення колективу. Прийоми та форми роботи із тимчасовим дитячим колективом для його згуртування дали свій результат –  і у підніжжі Карпатських гір сформувалася сильна та впевнена команда юних патріотів.

Особливо символічним як для молодіжного руху, так і для кожного учасника акції був підйом на найвищу вершину України – гору Говерла. Завершальним заходом стала ватра, яка зібрала навколо усіх понад 300 українців з різних куточків України.

Дякуючи організаторам акції «Говерла-2017», українська молодь пройшла справжній патріотичний спортивно-туристичний вишкіл із здоровим харчуванням на мальовничій природі рідного краю! А завдяки надзвичайними зусиллями методистів науково-методичного відділу Галини Вольчевої та Ольги Давидової  прапор Українського дитячого центру «Молода гвардія» побував на Говерлі!

 

 

  • 21n1
  • 21n2
  • 21n3
  • 21n4
  • 21n5
  • 21n6
  • 21n7

 


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас