Повір у себе

XXIV Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» проводиться з метою підтримки у дітей з інвалідністю цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних вад, реабілітації дітей з інвалідністю засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство.

Одними із основних завдань проведення Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю це:

– покращення фізкультурно-реабілітаційної та спортивної роботи серед дітей з інвалідністю;
– залучення дітей з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою і спортом;
– виявлення молодих талановитих спортсменів для подальшого поповнення національних збірних команд України з видів спорту інвалідів для підготовки та участі їх у Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи.

Переможці фінальних змагань Спартакіади постійно поповнюють списки збірних команд України серед спортсменів з інвалідністю. Серед визнаних світових лідерів багато спортсменів, які свій спортивний шлях починали саме зі Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів.

XXIV Всеукраїнська Спартакіада «Повір у себе» відбуваються на спортивних майданчиках ДП «УДЦ «Молода гвардія» та м.Одеса з 29.05. по 18.06.2017 року із 6 видів спорту, в яких беруть участь 244 дитини з інвалідністю із 22 регіонів України та м.Київ. Із загальної кількості учасників більшість дітей - це діти з вадами слуху – 169 осіб, діти з вадами зору – 50 осіб і 25 дітей з ураженнями опорно-рухового апарату.

За результатами участі дітей з інвалідністю у XXIV Всеукраїнської Спартакіаді «Повір у себе» станом на 08.06.2017 року дітьми вже виборено 201 нагороду, з яких 69 золотих, 62 срібних та 70 бронзових медалей.
Найбільшу загальну кількість нагород вибороли учасники фінальних змагань – представники Одеської області – 25 нагород (золотих – 5, срібних -13, бронзових – 7).

Найбільшу кількість виборених золотих нагород вибороли учасники фінальних змагань – представники Харківської області – 13 нагород (10 золотих, 2- срібних, 1 бронзову).

Гарні показники також і у Дніпропетровської області – 14 нагород (7+7+0);
Миколаївської області – 15 нагород (5+2+8);
Херсонської області – 18 нагород (7+6+5);
м. Київ – 20 нагород (8+8+4).

Восьмого червня розпочались змагання з пляжного волейболу серед дітей з вадами слуху. У змаганнях беруть участь 5 команд дівчат (Волинська область, Закарпатська область, Одеська область, Полтавська область, Тернопільська область) і 3 команди юнаків (Закарпатська область, Кіровоградська область, Одеська область).

А також, з 10 червня відбудуться змагання з голболу серед дітей з вадами зору.


Оргкомітет Спартакіади

 

  • 9n1
  • 9n11
  • 9n12
  • 9n13
  • 9n14
  • 9n2
  • 9n3

 


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас